Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Мај 07, 2009 1:14 pm

Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Мај 07, 2009 1:50 pm

DOBREDOJDE I TI TIJANA I TI MaR&TiaGo [/quote]
Blagodaram
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 12:43 am

Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 3:50 am

ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 5:16 am

ramo dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 5:19 am

ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanjeto
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 141
Age : 21
Registration date : 2008-12-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 5:48 am

Dijan4e напиша:
ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 08, 2009 10:08 am

Sanjeto напиша:
Dijan4e напиша:
ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
renata
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 2
Age : 26
Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 09, 2009 5:51 am

zosto vo makedonija ne izdadat cd so pesnite na casiangeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 09, 2009 2:23 pm

renata напиша:
zosto vo makedonija ne izdadat cd so pesnite na casiangeles
gledam deka imas edno mislenje :ova ama temata ne e za toa posto ti e samo ova milenje ke ti kazev ama ne znam nekoj sto znae naka ti kaze preku pp ili nekoja dr. tema i dobredojde renata JASMIN-CIELO dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 09, 2009 4:25 pm

Monika напиша:
Sanjeto напиша:
Dijan4e напиша:
ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 10, 2009 1:19 am

nin4e напиша:
Monika напиша:
Sanjeto напиша:
Dijan4e напиша:
ace.radevski напиша:
Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 10, 2009 12:10 pm

ajaks dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simon4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 140
Age : 27
Registration date : 2008-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 11, 2009 2:24 am

Welcome на сите нови членови!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 11, 2009 4:46 am

Simon4e напиша:
Welcome на сите нови членови!!!!!!!!
i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simon4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 140
Age : 27
Registration date : 2008-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 11, 2009 11:49 am

welcome на сите новииииии!!!!!!!!1 членовиииии!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 11, 2009 11:54 am

zocka-pocka
dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 12, 2009 5:05 am

Dajte mi prevod od Escapare pliss na e-mail jan4e1207@yahoo.com itno mi treba ve molam!
Po moznost na makedonski ili angliski jazik!!!
:јмјг,:

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мај 13, 2009 4:49 am

Кате dobredojde jan4e1207 i ti dobredojde ke ti go pustam prevodot preku pp
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 16, 2009 1:02 am

Elisa напиша:
Добредојде на сите нови членови!
Имајте убав престој на форумов и забавувајте се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 16, 2009 1:06 am

dobredojde zorana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
laalola
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 432
Age : 32
Registration date : 2008-09-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 16, 2009 7:56 am

tatjana напиша:
dobredojde zorana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 16, 2009 8:02 am

WELCOME!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 16, 2009 12:29 pm

Добре ни дојде Зорана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 17, 2009 1:00 am

ace.radevski напиша:
Добре ни дојде Зорана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: