Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 30, 2008 11:25 am

welcomeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 30, 2008 12:45 pm

welcom e za site novi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 30, 2008 1:22 pm

welcome na site novi clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 30, 2008 2:29 pm

Welecome Mar-Lali.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 30, 2008 4:12 pm

welcome pominuvaj si ubavo na forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica.pavloska
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 30
Age : 24
Location : HoMe SwEeT HoMe
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Дек 01, 2008 1:16 am

eve jas pak ovde na forumot si se registrirav.bidejki mi se rasipa kompjuterot.znaete kako e...cel den mu se lutev na tatko mi so instalira windows vista.ina4e ja sum dusica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Дек 01, 2008 11:45 am

welcyyyy IVA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Дек 01, 2008 1:34 pm

Welecome ^^Iva^^.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Дек 02, 2008 10:16 am

welcome iva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Дек 02, 2008 10:20 am

Добредојде на сите нови членови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Дек 03, 2008 9:30 am

Welecome biljan4e.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Дек 03, 2008 9:32 am

welcomeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Дек 03, 2008 9:56 am

Добредојдовте на сите нови 4ленови и имајте убави мигови поминаи со нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Дек 03, 2008 10:43 am

welcome na site novi clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Дек 04, 2008 5:42 am

Ana-Marija напиша:
Добредојдовте на сите нови 4ленови и имајте убави мигови поминаи со нас
Isto i od mene.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija19972
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 51
Location : macedonia
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Дек 04, 2008 11:05 am

zdr!mn mi e milo sto sum tuka so vas no sepak jas na forumov sakam da bideme site drugari zarem vie ne mislite deka taka e najubavo i sekako za kraj DA BIDEME NAJDOBAR FORUM!
Pisete go vaseto mislenje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Дек 04, 2008 11:57 am

Ana-Marija напиша:
Добредојдовте на сите нови 4ленови и имајте убави мигови поминаи со нас

Се сложувам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Дек 04, 2008 1:22 pm

welcyy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Дек 04, 2008 1:23 pm

Welcome na site novi clenovi i ubavo da si pominuvate!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
WerT
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 14
Age : 23
Location : somewhere with Emillia Attias :)
Registration date : 2008-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 11:48 am

pozz xD jas sum nov i vi posakuvam sreka ponatamu :) Good Luck
Casi Angeles The Best xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 11:48 am

Welcome od mene :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 11:59 am

Добредојде и имај убави мигови поминати со нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 12:02 pm

Welcome.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WerT
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 14
Age : 23
Location : somewhere with Emillia Attias :)
Registration date : 2008-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 12:03 pm

hehe ty btw moze da dobijam msn ili nesto slicno od vas pa da prasam nesto ?:P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Дек 05, 2008 12:37 pm

ке стиснес на мсн кај со писува и ке ти се покаже мсн то на тој шо си одбрала
еве за секој слу4ај моето е ana-marija7@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: