Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ВАЖНО!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Саб Јун 12, 2010 2:19 am

Ќе го бришам цел подфорум АЛБУМИ, барам некој член да ги ископира сите линкови од таму и да ми ги даде да ги зачувам во архива, да ги имаме за секој случај, вака јавно не смеат да стојат.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Саб Јун 12, 2010 2:48 am

jas mozham (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Саб Јун 12, 2010 1:37 pm

Епа ајде направи го тоа, и дај ми ги после линковите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Саб Јун 12, 2010 2:00 pm

Јас кога барав теми во Download Zone немаше ниту една..све снема..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Нед Јун 19, 2011 5:51 pm

ДЕНЕСКА ГИ МЕНУВАМ НИКОВИТЕ НА ТИЕ ШТО САКААТ!
значи вака сега..на 20 јуни 2011 г. ги менувам никовите на тие што сакаат и ги менувам само денеска,значи другиве денови никој да не ми пишува пп да го сменам дека нема да го сменам,ова трае само еден ден.кој сака да му го сменам нека ми пиши по пп и ке му биде сменато.
и после од како ке помине овој ден ве молам не ме молете да менувам сега за сега.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Aвг 31, 2011 9:05 am

УТРЕ КЕ ГИ МЕНУВАМ НИКОВИТЕ НА ТИЕ ШТО САКААТ!
од вечерва т.е од 00:00 часот и така утре цел ден менувам никови,и само тој ден менувам,другиот ден во никој случај,никој да не ми барат после тоа нов ник.ова трае значи само еден ден.
тие што сакаат да му го сменам можат од вечерва т.е од 00:00 да пишат како сакаат да им е па ајс ке им го смена.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Дек 27, 2011 7:48 am

.glamorous~ напиша:
УТРЕ КЕ ГИ МЕНУВАМ НИКОВИТЕ НА ТИЕ ШТО САКААТ!
од вечерва т.е од 00:00 часот и така утре цел ден менувам никови,и само тој ден менувам,другиот ден во никој случај,никој да не ми барат после тоа нов ник.ова трае значи само еден ден.
тие што сакаат да му го сменам можат од вечерва т.е од 00:00 да пишат како сакаат да им е па јaс ке им го смена.

Значит само утре ги мењам!
28 декември 2011 (:
ова вака ко за пред нова година :P
тие што сакаат да им ги сменам можам да ми пишат од 00:00
ПП ПРАЌАЈТЕ МИ!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 


Последната промена е направена од #styles.♥ на Вто Дек 27, 2011 5:10 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Дек 28, 2011 2:15 pm

ќе би миде #gingerbeast
инспирација од ики :D
i'm a ginger and i'm a beast...well sometimes :DD
фала ики

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ВАЖНО!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: