Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ВАЖНО!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: ВАЖНО!   Пон Јун 07, 2010 1:21 pm

Имаме предупредување дека ќе ни го избришат форумот поради линковите за download. Се молат сите модератори да бришат што можат повеќе нелегални содржини, јас утре ќе седнам и ќе го направам истото.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пон Јун 07, 2010 1:27 pm

OMG!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пон Јун 07, 2010 1:29 pm

tHe.uncrediBle напиша:
OMG!


не дај боже!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пон Јун 07, 2010 3:04 pm

ако оваа се случи шо ке прајме после!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пон Јун 07, 2010 4:13 pm

Нека ја завршат работата побрзо за да не дојде до несакани последици.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 3:44 am

омггг нека вртшат работа побрзоо шо ќе прејме ако избришатт?!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 3:46 am

и јас не знам, на интернет седам само за ангели и фејс..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 4:18 am


роби душицаааа,дијанааааа!и кои други беаа,бришете побрзо!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 4:29 am

Бришете линковитеееееееееееее!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 5:32 am

ајдееее
неможеее!!
сеа се фаќам за работа!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 1:46 pm

како да знаев дека ова ќе се случи. еднаш еден член не опомена, и знаев дека ќе имаме некое предупредување. модератори на интернет сите седиме само на ангели и фејс. фејс ќе биде мртва досада. глеајте што побрзо да избришете нелегални содржини!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 3:27 pm

Каде е тоа Download zone што беше?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Вто Јун 08, 2010 5:53 pm

go nema celoto nekoj go e trgnal jas mislev nekoj od adminite e

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Јун 09, 2010 2:07 pm

i jas!забележав го снема, мислев админите го тргнале.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Јун 09, 2010 5:08 pm

и јас забележав сега дека го нема,зошто е тргнат?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Јун 09, 2010 5:42 pm

Јас не сум чепкал ништо, овие денови бев презафатен. Може Ана го избришала?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Јун 09, 2010 6:07 pm

Не не не сум чепкала ни јас ништо.Можеби модераторите го избришале.
А треба или не треба да биде избришано?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Сре Јун 09, 2010 11:24 pm

Mislam deka treba da bide izbrisano zatoa sto poradi toa sakale da ni go izbrisat forumov!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Чет Јун 10, 2010 12:31 am

стварно ако сме од предупредување треба да се избриши... така јас мислам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Чет Јун 10, 2010 4:09 pm

Дај кажете деновиве каде има нелегална содржина за да избришам, во спротивно ќе се збогуваме со форумот.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Чет Јун 10, 2010 4:17 pm

WHAT?


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Чет Јун 10, 2010 4:26 pm

Chris напиша:
Дај кажете деновиве каде има нелегална содржина за да избришам, во спротивно ќе се збогуваме со форумот.


жити се не се зезаш?


Последната промена е направена од Favela~ на Пет Jул 30, 2010 11:17 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пет Јун 11, 2010 12:46 am

Во тие барања и објаснувања кај Фотошопот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пет Јун 11, 2010 12:58 am

абе има ми се чини кај што кажуваа за фонтови во фотошоп, знам еднаш кога симнував фонтови се сеќавам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   Пет Јун 11, 2010 1:07 am

Епа ај сите таму, и да ги едитираме мислењата, да им помогнеме на админите и мод.

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ВАЖНО!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: