Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 23, 2008 6:45 am

Welecome natasa.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 23, 2008 6:51 am

welcome natasa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 23, 2008 8:00 am

ivana kocieva напиша:
welcome natasa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
andrijana
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 1
Age : 25
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 23, 2008 9:03 am

NONE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Ное 23, 2008 11:31 am

Welecome mila10.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
naughty_angel_lena95
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 3
Age : 23
Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:04 am

pozZZzz.... ja sam lena. iz Srbije sam, odn. iz Krushewca.... slabo znam wo Makedonski....al snaci cu se nekako....kristijan se u OT nije bash najbolje uklapio...ali ja cu pokushati da bdem priblizhna aleksandru wo makedonija....
ste razumeli neshto?? beso para todos!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:06 am

hey
Welcome
Jas razbrav se nadevam deka i ti ce ne razberes
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:06 am

welcyyy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:08 am

welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
naughty_angel_lena95
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 3
Age : 23
Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:13 am

razbiram nekako druge teme, ali owdi owo "welcome" SAWRSHENO razumem!....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:16 am

Dobredojde Lena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 9:19 am

Welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 11:31 am

Welecome naughty_angel_lena95.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Ное 24, 2008 11:37 am

Desanka напиша:
Welecome naughty_angel_lena95.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
naughty_angel_lena95
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 3
Age : 23
Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Ное 25, 2008 5:37 am

tnx bb........ sakam...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Ное 25, 2008 6:00 am

Welecome dzartov.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
the Butterfly girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1515
Age : 22
Registration date : 2008-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 1:27 pm

welcome za site novi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 1:49 pm

welcomee za site novi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 1:57 pm

Welecome jovance.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 2:07 pm

welcome na site novi clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lorithaa
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4
Age : 23
Location : bailando con los chicos de casi angeles
Registration date : 2008-11-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 4:47 pm

:324рењ: zdravo jas samo sto se registrirav a ina4e gi obozavam angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 4:52 pm

Welcome Lorithaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 4:55 pm

welcome lorithaa imaj ubavi migovi pominati so nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Ное 26, 2008 5:17 pm

ivana kocieva напиша:
welcome lorithaa imaj ubavi migovi pominati so nas

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Ное 27, 2008 4:01 am

Anny напиша:
ivana kocieva напиша:
welcome lorithaa imaj ubavi migovi pominati so nas

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: