Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Добредојдовте   Сре Јун 18, 2008 8:00 am

Се надевам дека ви се допадна идејата за ваков фан клуб, и се надевам дека ке има доволно фанови во Македонија, на оваа серија, за овој форум да има зашто да постои!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: hello   Чет Јун 19, 2008 3:20 pm

Zdravo i dobro ve nasol :))))

kako e ?
SUPER e idejata za forumov, za ovoj fan-klub.

Jas gi sakam ANGELI zatoa sto mi pretstavuva mnogu relaksaciona serija, onakva kakva sto sakam jas.
Pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 3:23 pm

zdravo na site!!!Serijata mnogu mi se sviga ja obozavam i bas mi e milo sto ima forum za nea.Pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MaLe4kA
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 23
Location : Ohrid, Macedonia
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 3:25 pm

Здраво и од мене.

Интересен форум...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nexttimefanclub.forummk.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 3:34 pm

едно големо добредојде до сите вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 3:36 pm

Welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 4:00 pm

moze nekoj da mi kazes kako se stava sliki na forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 4:06 pm

Odi na http://imageshack.us/ pa aplaudiraj ja slikata pa Direct link to image i postavija posle tuka!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јун 19, 2008 4:08 pm

ok fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 3:22 am

Hiiiiiiiii!
Super e forumov!
Se znae zosto, go napravi Kiko ;)
I bidejki e za edna od najdobrite serii!
Se nadevam deka ke ni bide super zabavno na site ovde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 5:00 am

Kapusitoooo, фала, да ви кажам вчера до 4 саат го правев баш се изнамачив

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 5:28 am

Bravo za tebe, ali od sega pa natamu i nie ke ti pomagame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 5:37 am

мило ми е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 3:42 pm

mi se dopagjase povekje slikata so krilcata gore koja sega e zameneta so grupnata slika od ANGELI...ama aj...
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 20, 2008 3:44 pm

супер беше логото, ама бидејки е тоа мало а ова е форум колку цел монитор не изгледаше убаво од страна само бело беше...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јун 21, 2008 4:53 am

mene bas mi se sviga ova logo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wayra
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јун 21, 2008 2:07 pm

Добро Ве најдов филмот е закон а и добро е што на некој му текнало ваква работа.. пофалби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јун 21, 2008 2:08 pm

фала фала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Universal*
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јун 21, 2008 6:43 pm

Ajde i Universal e tuka...........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јун 21, 2008 6:44 pm

старо друштво собрано на секој форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 22, 2008 1:41 am

Hehe da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 22, 2008 5:05 pm

Здраво и од мене!

Јас сум голем фан на серијата, најмногу ја обожавам Мар и Тијаго помалце, но бидејќи помалку ме нервира, онда на второ место ја ставам Малвина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 22, 2008 6:26 pm

добредојде ESC

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Angel4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 44
Age : 23
Location : Skopje
Registration date : 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јун 23, 2008 2:32 pm

aj nekoj neka kaze kako da stavm sliki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јун 23, 2008 2:42 pm

odi na toa znakceto host an image i posle kaj browse odberi si slika
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: