Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 3:40 pm

Pozz i od mene Jas sum Ana-Marija i od koga ve otkriv cel den sum "zaka4ena" tuka Veke napisav moi mislenja na odredeni temi i se nadevam dobro se soglasuvaat so vasite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 3:42 pm

dobrodojde pozzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 3:43 pm

Dobrodojde Ana Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 3:53 pm

здраво на сите нови

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 4:15 pm

dobrodojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јун 27, 2008 5:17 pm

Welcome and have a nice time here
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 3:58 pm

ups ne sum se pretsavila sorry
epa vaka:Se vikam Dragica i imam 14 god od Strumica sum..ina4e gi obozavam Rway i Casi Angeles i se nadevam deka ke se druzime i dekam sum dobredojdena.pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 4:02 pm

pozzzzzzzzz dobrodojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 4:04 pm

tnx... pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 4:30 pm

dobrodojde pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 4:43 pm

Welcome and enjoy with us
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 4:47 pm

Thanks...!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 11:34 pm

hi jas sum loreta imam 12 godini i ja obozavam serijata casi angeles
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Јун 29, 2008 11:36 pm

dobrodojde lori se nadevam deka ke uzivas vo forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јун 30, 2008 2:37 am

Welcome na site novi clenovi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јун 30, 2008 5:19 am

pozz loreta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јун 30, 2008 7:45 am

pozz i do tebe tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 10:47 am

Hola,ja sam Sanja iz Republike Srpske,super vam je forum!!!Dodjite na Lali Balkan!!!!!Pozzz!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 11:23 am

dobrodojde na forumov pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 12:54 pm

Добредојде и за тебе, гости од страна а? Супер . А и Лали Фан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 1:00 pm

Hvala!!!Moramo se svi ujediniti i dovesti Teen angels na balkan!!hehe.I naravno Lali fan,a vidim i ti voli par Mar y Rama kao i ja!;)Imam pitanje,gdje mogu da otvorim temu u kojoj mogu da stavim klipove koje sam pravila i stavila na you tube???Nadam se da ces uspjeti da me razumijes!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 1:13 pm

S@nja напиша:
Hvala!!!Moramo se svi ujediniti i dovesti Teen angels na balkan!!hehe.I naravno Lali fan,a vidim i ti voli par Mar y Rama kao i ja!;)Imam pitanje,gdje mogu da otvorim temu u kojoj mogu da stavim klipove koje sam pravila i stavila na you tube???Nadam se da ces uspjeti da me razumijes!

Ma kako ne, ja te bas super razumjem, najvise jer po cijeli dan sam na jedan hrvatski forum, pa tako s vremenom sam poceo i srpsko/hrvatski da naucim jako dobro...

Pa video klipove koje si radila mislim da najvise bi odgovarale u podforum Spotove, a i super bi bilo da otvoris tema po imenom "YouTube", a mozes i u "Razgovore povrzane o seriji", pa ne znam tvoja je odluka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 1:43 pm

S@nja напиша:
Hola,ja sam Sanja iz Republike Srpske,super vam je forum!!!Dodjite na Lali Balkan!!!!!Pozzz!
dobrodojde!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 3:16 pm

и од мене добредојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Jул 08, 2008 3:34 pm

Hvala!;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: