Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Роденденска забава

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 5:11 pm

јас спремам не6то специјално па ке видиме до утре дали ке испадне некоа работа од тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 5:26 pm

Незнам дали ова е прикладно места за ова што ќе го кажам ама нз каде

ФОРУМОТ ОФИЦИЈАЛЕН МАКЕДОНСКИ ФАН КЛУБ ЗА АНГЕЛИ

Ви се верува?Барајќи наидов на ова .Можеби некој од нашите членови го има поставено,ама од него е и нашиот форум со тоа ОФИЦИЈАЛНИ СМЕ
CASI ANGELES EN MACEDONIA -
Скоро Ангели во Македонија

Hola a todos/as si pensaban que solo Disney Channel, Telefe, Uruguay transmitian Casi Angeles, pues se equivocan, un amigo muy fanatico de la serie que es de Macedonia me dijo que la transmitian por allá hce algun tiempo por el canal A1, es un exito por esos lares y justo HOY SE ESTRENO LA SEGUNDA TEMPORADA!, los fans de allá estan emocionados y esperando que lleguen las cosas de casi angeles por allá, les dejo abajo la programacion y dos links web: el primero es del canal que lo emite y la segunda del foro de casi angeles macedonia,

http://www.a1.com.mk/tvprograma/default.asp
11.10
Ангели 2 - тин серија (ПРЕМИЕРА)

http://angeli.forumakers.com
http://www.casiangelesmk.piczo.com/?cr=5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 5:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 5:55 pm

Дечки роденденската забава утре ке почне во 2

сепак рано е во 12

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 5:57 pm

da oti i angeli pocnuva vo 12:30 i taka ke ja izgledame i potoa moze

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Чет Јун 18, 2009 4:05 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Чет Јун 18, 2009 3:35 pm

The Cold One напиша:
Незнам дали ова е прикладно места за ова што ќе го кажам ама нз каде

ФОРУМОТ ОФИЦИЈАЛЕН МАКЕДОНСКИ ФАН КЛУБ ЗА АНГЕЛИ

Ви се верува?Барајќи наидов на ова .Можеби некој од нашите членови го има поставено,ама од него е и нашиот форум со тоа ОФИЦИЈАЛНИ СМЕ
CASI ANGELES EN MACEDONIA -
Скоро Ангели во Македонија

Hola a todos/as si pensaban que solo Disney Channel, Telefe, Uruguay transmitian Casi Angeles, pues se equivocan, un amigo muy fanatico de la serie que es de Macedonia me dijo que la transmitian por allá hce algun tiempo por el canal A1, es un exito por esos lares y justo HOY SE ESTRENO LA SEGUNDA TEMPORADA!, los fans de allá estan emocionados y esperando que lleguen las cosas de casi angeles por allá, les dejo abajo la programacion y dos links web: el primero es del canal que lo emite y la segunda del foro de casi angeles macedonia,

http://www.a1.com.mk/tvprograma/default.asp
11.10
Ангели 2 - тин серија (ПРЕМИЕРА)

http://www.angelimk.net
http://www.casiangelesmk.piczo.com/?cr=5

Ова е мое масло..страната е на едно дете од Пиру... али јас му кажав дека се дава и кај нас Ангели и ми потражи информации за да стави на нековата страна... но тогаш само што беше почнала 2 сезона и му ги дадво само овие информации.. но на таа страна има и наш баннер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Чет Јун 18, 2009 3:40 pm

luge sega ke go nema veke forumot podforumot... rodendenska zabava?Роденденска забава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Чет Јун 18, 2009 3:41 pm

Ќе го има зашто да не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Чет Јун 18, 2009 3:45 pm

AR Group напиша:
Ќе го има зашто да не
posle polnok?ke go ima uste?mislam deka zs ke bide zavrsen rodendenot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Саб Јун 20, 2009 3:58 am

The Cold One напиша:
Незнам дали ова е прикладно места за ова што ќе го кажам ама нз каде

ФОРУМОТ ОФИЦИЈАЛЕН МАКЕДОНСКИ ФАН КЛУБ ЗА АНГЕЛИ

Ви се верува?Барајќи наидов на ова .Можеби некој од нашите членови го има поставено,ама од него е и нашиот форум со тоа ОФИЦИЈАЛНИ СМЕ
CASI ANGELES EN MACEDONIA -
Скоро Ангели во Македонија

Hola a todos/as si pensaban que solo Disney Channel, Telefe, Uruguay transmitian Casi Angeles, pues se equivocan, un amigo muy fanatico de la serie que es de Macedonia me dijo que la transmitian por allá hce algun tiempo por el canal A1, es un exito por esos lares y justo HOY SE ESTRENO LA SEGUNDA TEMPORADA!, los fans de allá estan emocionados y esperando que lleguen las cosas de casi angeles por allá, les dejo abajo la programacion y dos links web: el primero es del canal que lo emite y la segunda del foro de casi angeles macedonia,

http://www.a1.com.mk/tvprograma/default.asp
11.10
Ангели 2 - тин серија (ПРЕМИЕРА)

http://angeli.forumakers.com
http://www.casiangelesmk.piczo.com/?cr=5можеш да ми ја дадеш страната каде што е напишано ова?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Саб Јун 20, 2009 4:04 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Саб Јун 20, 2009 4:13 am

фала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   

Вратете се на почетокот Go down
 
Роденденска забава
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: