Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Роденденска забава

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:19 pm

Утре околу 12 часот ке почне прославувањето на 1 година од постоењето на овој форум, ке биде виртуелно прославување затоа што тоа е единствениот начин да се собереме сите заедно, ке се дружиме сите во една тема наречена СЛАВИМЕ РОДЕНДЕН и мислам дека ке биде супер, утре форумот ке слави така да единствено нешто од него што ке биде на располагање утре е темата во која ке се дружиме, и едно кратктрајно клипче посветено на овој форум!


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:21 pm

А во 12 часот наутро:???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:30 pm

Јас мислам дека само вечерта ке дојдам на форумот бидејки утре во 12 неможам да се вклучам а ни подоцна бидејки ке одам на роденден кај една другарка....ке се потрудам да дојдам но не ветувам ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:42 pm

Може подоцна?Бидејќи од 9 до 2 или 3 на тоа пред свадба кога се закитуваа вратата со венче,такла да нема шанси да дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:44 pm

Крис,јас спијам до кај 12:25 али ке дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:45 pm

Ја не верувам дека ќе дојдам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 1:49 pm

ke dojdam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 2:03 pm

Абе дечки, тоа ке почне во тој термин па се до полноќ ке трае, значи се слави роденден не е ништо посебно ке си бидеме како секој ден на форум само што ке збориме сите во таа тема... цел ден некој ке доаѓа и ке си оди, само кажувам во колку ке почне не мора да значи дека тогаш треба таму да бидете!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 2:07 pm

Аа до полноќ ќе можам да дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 2:15 pm

Штета што неможам да дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 2:17 pm

Jas ke mozam da dojdam
ne sum zafatena
a i ako sum zafatena
za forumov se ke otkazam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 3:36 pm

Ќе бидам јас уклучена преку денот , ќе се дружиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:05 pm

Најверојатно и јас ќе бидам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:06 pmхаха 18 сме па ај happy birthday на фрумот иначе и јас секако ке дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:18 pm

Предвреме утре некаде 15 часот му е роденден на нашиот мил форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:20 pm


СРЕКЕН 1 РОДЕНДЕН ФОРУМЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:26 pm

да точно веќе е 18 среќен роденден
еве една слика т.е. честитка за вас од мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:31 pmВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:33 pm

епа...ако сакате и другите направете вака како мене и јана ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:34 pm

www.angelimk.net e forumot... naviknete se

zaboravete forumakers.. ankiimk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:37 pm

Еве и од мене нешто ,не е the best ама утре ќе направам нешто special SUPRISE

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:38 pm

MyHotComments.com


aj кој ќе чека до 15h


Последната промена е направена од Strumfce на Сре Јун 17, 2009 4:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:38 pm

супер се ситеееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:45 pmSuper e forumut, samo NAPRED

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   Сре Јун 17, 2009 4:56 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Роденденска забава   

Вратете се на почетокот Go down
 
Роденденска забава
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: