Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Да го рекламираме форумот !

Go down 
+14
zaynmalik x3
TEENS&Chinita♥
Bonnie*
#cyrus
zombie#
Endzela.♥
tomlinson♥
isidorajak
#tinnastyles.♥
piixelatedstory♥
~monnie♥
#cyrusforever ♥
мiss reвellious. x3
#foreverselena♥
18 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Maja=]
Уредувач
Уредувач
Maja=]


Female
Број на мислења : 3790
Age : 28
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeПон Фед 27, 2012 3:36 am

#cyrus напиша:
Poli love напиша:
Forumov ne e tolku aktiven kako porano site clenovi samo se registiraat i ne pisaat nisto ajde da napravime nesto da bide ko porano aktiven ovaj forum.?
Јас мислам дека во форум не сме многу актвини,оти сепак е учебна година и повејќе се посветуваме на учењето,во лето сме сите акотивни и тоа многу затоа тогаш може да го започенем проектот. ;)
не, порано и во учебна година беше активно...а за на лето да не зборувам...дупло од него што е сега...многу членови го напуштија форумов, затоа што нели не се емитуваат повеќе ангели и опадна популарноста и на форумов Да го рекламираме форумот ! - Page 2 966691
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
#foreverselena♥


Female
Број на мислења : 6342
Age : 27
Registration date : 2010-05-08

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeПон Фед 27, 2012 11:04 am

и јас така мислам најубаво е прво да ги вратиме старите членови па после да донесеме нови..
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
#foreverselena♥


Female
Број на мислења : 6342
Age : 27
Registration date : 2010-05-08

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 3:16 pm

дечки беее .. ептен не е активен форумов .. ај да земеме прво да ги вратиме старите членови .. т.е некои од ние .. неќни со лара си пишевме и она рече дека не ги го знаела пас. и дека нов нејќела да си прави .. и + рече дека без старите не било интересно .. те ајде , пепи , тити , роби , андреј , послем александар (мислам дека така се викаше ) , Анамарија Н. , Дуди , Tea C , Искра , Бисера , Смики , Јана В , Јана С (али НЕ ВЕРУВАМ затоа што ми кажа дека нема шански да се врати и ко се видовме а јана ко рече нешто знајте така е ) , Бојана , Симона М , Симона Г , Цвете , Исидора и сестра и значи има уште мн. сеа во моментов не ми текнуваат ај бар некој со мене да почне со убедување на некои шо се друже повеќе со нив .. али да пише тука кој ќе убедува да не убедивеме сите една личност xD ..
Вратете се на почетокот Go down
Maja=]
Уредувач
Уредувач
Maja=]


Female
Број на мислења : 3790
Age : 28
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeСаб Мар 24, 2012 7:19 am

во право си, треба тоа да го направиме...ама имаше и други членови што треба да се вратат :)
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
#foreverselena♥


Female
Број на мислења : 6342
Age : 27
Registration date : 2010-05-08

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeСаб Мар 24, 2012 12:27 pm

знам али тие ги знам .. тие шо се постарите не ги знам баш дека тогаш не бев дојдена уште .. ајде кој сака тие шо се пријавени барем по еден дља се трудат да вратат ако не повеќе ? немора овие шо ги цитирав тие шо се стари членови .. бива така ? :)
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
Victorian.


Female
Број на мислења : 3181
Age : 28
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 8:39 am

Значи форумов ептен замре !
Порано не се уклучував 1 саат и темите беа преполни со мислења, човек да не знае која тема попрво да ја отвори, а сега 2-3 дена да не се уклучам пак исто е !
А и веќе никој не се интересира за ангели !
Ајде нај искрено кога последен пат посетивте некоја тема за серијата ?!
ЗА Лали и Пит за ангели во Македонија ...
А и ако гледаме така Teen Angels ќе се распаднат на 17 јуни и тогаш што ќе правиме !
Форумов ќе нема зошто да постои (ако го преименуваме :D), и немојте да ми ја вадите темата дека се дружиме овде на форумов зошто повеќето сме се аднале на фб !
Не ме сваќајте погрешно, јас многу си го сакам овој форум ! Ова е мој прв форум и со август веќе 3 години како сум член, запознав многу другарки овде и поминав многу време овде ... Но и самите знаете дека форумов веќе не е ист, ЕПТЕН ЗАМРЕ !!!
Значи или ќе направиме нешто за форумов да заживее или можеме комотно да го затвориме !
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
#foreverselena♥


Female
Број на мислења : 6342
Age : 27
Registration date : 2010-05-08

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 4:05 pm

Веки и ја то пишувам али мене по навика никој не ме сматра у живите овде од тие шо останаа и то е.. ќе ни пропадне форумот никој за ништо нејќе да се потрудии ..
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 4:10 pm

Ееее дечки свесна сум дека во последно време го запозтавив форумот малку повеке ама искрено ке ми биде ептен жал ако ни пропадне. Ја сум ви на располаѓање ако имате идеи кажувајте тука сум (:
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
#foreverselena♥


Female
Број на мислења : 6342
Age : 27
Registration date : 2010-05-08

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 12:46 pm

ама ја ти и веки ко шо реков никој не се заедтерисирал ни постот барем да ми го прочита али то е .. иначе анчи па еве од овие шо ги цитирав со кој се дружиш највеќе ? Барем потруди се 2 - 3 члена да вратиш .. еве и ја сега ќе пробам некои да вратам ..
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeСаб Апр 07, 2012 12:35 pm

се согласувам прво треба да се вратат старите членови. јас од старите со никој не контактирам вие што ги познавате пробајте да ги наговорите. иако немаше да биде вака да се емитуваше ангели 4 ама сеа тоа е тоа. ако не бар до 17јуни да го одржиме форумот кога веќе и бендот ќе се распадне..
Вратете се на почетокот Go down
Maja=]
Уредувач
Уредувач
Maja=]


Female
Број на мислења : 3790
Age : 28
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 08, 2012 5:23 am

мiss reвellious. x3 напиша:
се согласувам прво треба да се вратат старите членови. јас од старите со никој не контактирам вие што ги познавате пробајте да ги наговорите. иако немаше да биде вака да се емитуваше ангели 4 ама сеа тоа е тоа. ако не бар до 17јуни да го одржиме форумот кога веќе и бендот ќе се распадне..
Јас мислам дека и после тоа треба да се одржува форумов, на пример како Rway_Balkan. И после 10 години тие се уште постојат и сме активни, не толку ама постоиме :)
затоа мислам дека треба и за Ангели да постои Да го рекламираме форумот ! - Page 2 353214
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 08, 2012 5:34 am

^ сакам и јас после тоа да се одржи, секако се додека може да опстои. ама rway balkan пред да се распадне бендот имаше многу активни членови и после тоа.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Да го рекламираме форумот ! - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Да го рекламираме форумот !
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: