Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
+24
waldorf~bass.♥
foreveryoung.x
Victorian.
new.york.x3
$@N!
TeahPayne♥
FBI
anamariia x3
#tinnastyles.♥
UchihaGomez♥
#unforgivable.
tomlinson♥
Janna♥
be.good.to.me*
#foreverselena♥
StefaN
TEENS&Chinita♥
PajarillaEsposito
shhz.
Endzela.♥
#invisible
emma.snape.arashi~
мiss reвellious. x3
Bonnie*
28 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:05 pm

Мислам дека форумот е умрен.Или мене така ми се чини бидејки не сум тука една недела?Без лого,без посетеност,никој ништо не прави,само оф топик што е активен со три четири теми,се друго е умрено(не знам како друго да се искажам)Никој ништо не посетува.Мора да се стави нешто по атрактивно,а не за Ангели =,= (Иако форумов е за Ангели,нема ништо интересно за нив)А без логово изгледаме како оние несериозните форуми,за зафрканции.Админите ги нема доооооооооооооооооооолго време.И мислам дека е исто така време за да се сменат функциите,и да се додаде нешто поинтересно.
Ако не бива темава,заклучете ја,само давам свое мислење (:
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:08 pm

^ Ееее мислиш не кажавме ние другите 100 пати.. ама никој не ни обрнува внимание. Тини ни рече ќе се договори со Стефан, ама Стефан го нема.
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
emma.snape.arashi~


Female
Број на мислења : 9020
Age : 28
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:08 pm

Јас гробар ќе бидам ако можи! УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 203800
Вратете се на почетокот Go down
http://arashiscorner.blogspot.com/
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:23 pm

Одговори: 2
Видено е: 21

-.-

Дајте бе дечки! Бони има право, а и одамна многу членови го зборат истото. Да се организираме, нека направи некој лого, треба нови членови на форумот .. ќе чекаме А1 да ја пушти Ангели па да заврши па дури тогаш да се направат други под-форуми ?! Дотогаш ќе коментираме кој како поминал во школо, кој ни се идоли од мак. идол и ќе играме номинации .. ?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:27 pm

jaс мислам да се направи под - форум за некои работи како што се Мода , Здравје и етц. и исто да се направи и дел за серијата Супер Торпе ке има наскоро што да се збори и за неа. УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 740627
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:38 pm

La.Petisa♥ напиша:
jaс мислам да се направи под - форум за некои работи како што се Мода , Здравје и етц. и исто да се направи и дел за серијата Супер Торпе ке има наскоро што да се збори и за неа. УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 740627

Се сложувам.. И плус може да се направи подфорум кој ке се вика Емисии и ке отвораме теми за емисии.. УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
shhz.
Топ постер
Топ постер
shhz.


Female
Број на мислења : 4136
Age : 28
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:38 pm

Е ајде кажете идеи како да го освежиме, заврши ангели и нормално дек умре форумов......... УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 402665
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:44 pm

вака нека се направат и нови подфоруми нормално нека останат и овие за Ангели оти сепак кога и да е наскоро ке а пуштат 4 сезона и пак ке се вратиме али додека чекаме нека се отворат подфоруми за одредени теми од животоѕ

-Мода
-Здравје
-Совети
-нека се отвори и некоа тема за Моделски Компании
-за одредени Списаниа
-за новата серија Супер Торпе
оваа се само примери
Вратете се на почетокот Go down
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
PajarillaEsposito


Female
Број на мислења : 8046
Age : 27
Registration date : 2009-10-15

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:47 pm

Форумов со еден збор е пропаднат...без лого е премногу глупо
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 2:29 pm

Де ајде озбилно да се сване работава.Ај кажете и вие некои подфоруми и да му кажеме на Стефан (еден од нај активните администраторите,другите ги голтна земјата)! УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 402665
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 2:39 pm

La.Petisa♥ напиша:
Де ајде озбилно да се сване работава.Ај кажете и вие некои подфоруми и да му кажеме на Стефан (еден од нај активните администраторите,другите ги голтна земјата)! УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 402665

Иначе стефан е активен.. Скоро секогаш се уклучва..
Иначе за лого мислам дека треба да се направи натпревар во Фотошоп во кој ке се пријават ПРОФЕСИОНАЛЦИТЕ и ке направат лого а ние шо не учествуваме ке гласаме..
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 2:43 pm

^ па тоа и кажав за Стефан дека е активен нај од останатите аднимистратори.Ана-Марија веќе цела година ја нема.Крис половина месец може и повеќе.
Јас имам убава замисла за се али глупо е само мене да ме слушате.Дај другите дајте идеи.И да го замолиме веќе еднаш Стефан.
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 2:48 pm

La.Petisa♥ напиша:
^ па тоа и кажав за Стефан дека е активен нај од останатите аднимистратори.Ана-Марија веќе цела година ја нема.Крис половина месец може и повеќе.
Јас имам убава замисла за се али глупо е само мене да ме слушате.Дај другите дајте идеи.И да го замолиме веќе еднаш Стефан.

Еве може нови подфоруми како:
-Емисии
-Цртани филмови (како аниме не мора да значи дека е за мали пак глчедаат и поголемите)
-Натпревари(нова тема за секакви натпртевари и од фотошоп и сл. )
-Проекти(Да се кај ангели таму ке правиме проекти како intervesion crativa,проекти за родендени на познатите од ангели и сл.)

Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 2:52 pm

^
-за серијата Супер Торпе
-за Крис Морена и нејзините други проекти
-за А1 (протести за доаѓањето на ангели во мк , за давање на 4 сезона , разни проекти од таа страна)
-Мода,модни компани (Sweet Victorian,Promesse,Victora Secret каде што ке зборуваме општо за моделството за нашите омилени модни компании , омилени модели и др.)
-Натпревари(од секој тип фотошоп,номинации,најдобар член ово оно)
....
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
TEENS&Chinita♥


Female
Број на мислења : 3477
Age : 30
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 3:40 pm

neka se osvezi ama se sto imame postirano da stoi
Вратете се на почетокот Go down
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 3:55 am

Ја мислам дека тотално нов форум треба да се направи (: Т.е се да се избрише и тотално од ново да се почне (:
А за Ана Марија немам коментар,се праеше најсилната,и сеа нцки ја има. (:
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 4:03 am

Нови подфоруми

-Мода
-Здравје
-Совети
-Натпревари(од секаков вид, не само фотошоп)
-Супер Тропе
-Проекти на Крис Морена
-Диети и Фитнес
-Новости од светот на славните
-Хороскоп
-Љубов
-Училиште
итн, итн.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 4:31 am

Bonnie* напиша:
Ја мислам дека тотално нов форум треба да се направи (: Т.е се да се избрише и тотално од ново да се почне (:
А за Ана Марија немам коментар,се праеше најсилната,и сеа нцки ја има. (:

не не не се да се избрише тоа ке биде глупо али секако дека може и старите подфоруми да се обноват да се средат малце сето тоа и да се додат нови плус. УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ 740627
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 4:38 am

Никако да се брише! Ќе настанат збрки, помалку членови, се одново, а администраторите не можат тука неколку подфоруми да отворат и едно лого да направат, не па ли цел форум од ново :/
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 4:46 am

RebeldeAngel.♥ напиша:
Никако да се брише! Ќе настанат збрки, помалку членови, се одново, а администраторите не можат тука неколку подфоруми да отворат и едно лого да направат, не па ли цел форум од ново :/
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Администратор
Администратор
StefaN


Male
Број на мислења : 7157
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 10:28 am

Му ја пратив темава на Крис па ќе видиме деновиве нешто.
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
TEENS&Chinita♥


Female
Број на мислења : 3477
Age : 30
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 11:32 am

nisto da ne se brisi zosto ima mnogu sliki i nejkam da se brisat!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 11:45 am

Добро де леле нема да се брише.А и голема работа за сликите х)
Инаку ај ке видиме за Крис што ке каже
(:
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
TEENS&Chinita♥


Female
Број на мислења : 3477
Age : 30
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 11:46 am

ee nekoj se macel da bara sliki xD
Вратете се на почетокот Go down
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
PajarillaEsposito


Female
Број на мислења : 8046
Age : 27
Registration date : 2009-10-15

УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 12:50 pm

Сликите се најмалку битни во состојбава...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 8Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: