Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Reklama za forumot na Rway Balkan

Go down 
+15
ninna
elen4e
_LaLi_
Demi
Simona
ivana kocieva
Jana
Monika
Ana-Marija
Rebellious angel
Anny
StefaN
Chris
Kate
*JaNa*
19 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male
Број на мислења : 1723
Age : 34
Registration date : 2008-06-18

Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 3:48 am

По толку предупредувања, сега ке добиеш и бан од 7 дена затоа што и покрај предупреувањата ти продолжи

а тоа што ти и *Jana* користите иста IP адреса ке го решиме во друга тема, изгледа згрешив што и ја дадов довербата да стане модератор!
Вратете се на почетокот Go down
https://angeli.forumakers.com
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
*JaNa*


Female
Број на мислења : 1649
Age : 29
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 5:19 am

Kris Angel Rojo mi e brat nemoj da mislis deka toa e moj account. Vcera mu kazav i na Stefan , on me prasa vo vrska so IP adresata.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male
Број на мислења : 1723
Age : 34
Registration date : 2008-06-18

Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 6:02 am

ок, недоразбирање беше
Вратете се на почетокот Go down
https://angeli.forumakers.com
Sponsored content





Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Reklama za forumot na Rway Balkan - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Reklama za forumot na Rway Balkan
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: