Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Присутност / Отсутност

Go down 
+105
PrajillaSuarez
foreveryoung.x
Endzela.♥
-adorkable.~
Marthinche*
new.york.x3
miss.LALI
Еухе.Суарез
shhz.
PajarillaEsposito
IvonnaDelCerro
Lali Forever
SummerPrincess*
Ana15
Lovely Girl
MaR (:
mariana_lali
Thiag4e
be.good.to.me*
#cyrusforever ♥
emma.snape.arashi~
zombie#
tomlinson♥
isidorajak
Steffy.Esposito
anamariia x3
Majchy.Esposito
#tinnastyles.♥
#invisible
Victorian.
CandelaVetrano
#unforgivable.
Maja=]
piixelatedstory♥
Monna
marija13
Kin4e.Thiaguella <3
XxX*Miss Egue*XxX
Tei4
sofi 13
Enche*
Лали-Еуге
maestro
Eugenia Suarez
Thiagella
WIldcat
denni
jeѕѕιe.j♥
Reese Witherspoon
.angie.
Princezi4ka
UchihaGomez♥
waldorf~bass.♥
Natalia forever
Natence
anni
Bonnie*
EuGe
emogirl
laalola
TeahPayne♥
diddi
tatjana
Elisa
Demi
pitt
The Cold One
Ange*
TheQueen.
RIKI
Rebellious angel
Cvetanka
Allen Cruz
Dea
Maje
**Dadi4ka**
marija sokolova
s1mone
Tamar4e
Jana
nutella.
_LaLi_
Amy
Вики д рејнбоу грл
Anny
ivanaaa
StefaN
ninna
Strumfce
elen4e
ANGELAN
Monika
@nu6k@
!v()n@
ivanco
Fani15
Tea
vale94
Kate
Rebeka*
Ana-Marija
Chris
*JaNa*
Simona
NateArchibald
109 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
Lovely Girl


Female
Број на мислења : 2964
Age : 26
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:19 pm

Maja,jas tebe ti veruvam,ama stvarno ne e fer od strana na ParaljaSuarez.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
zombie#


Female
Број на мислења : 7333
Age : 25
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:22 pm

И јас ти верувам Маја.Но не ја мразам ни ПаралјаСуарез.Девте си ве сакам Присутност / Отсутност - Page 37 357108

БДВ Јана види си ПП
Вратете се на почетокот Go down
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
Teffy 13


Female
Број на мислења : 1072
Age : 28
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 3:43 pm

јас малку ќе забушавам на форумов кога ке можам ке се уклучав проблеми хомее со мајка ми пошо по зависник од мене е на фб по цели денови седи а ако и кажам да стани нејке епа ве сакам премногуууууу Присутност / Отсутност - Page 37 896737
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 26
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 1:32 am

И ние тебе Тефи Присутност / Отсутност - Page 37 250763 (се смеам дека ти извикав Тефи а ти не се викаш така али ако така ти е никот ок е) Присутност / Отсутност - Page 37 36237 Присутност / Отсутност - Page 37 63657

Бтв.Кова4,Јанчи фала за довербата Присутност / Отсутност - Page 37 36237 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 ..Али ај да не пишиме веќе оф топик
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 12:57 pm

Дечки јас дефинитивно си одам од форумов не е заради караницата туку заради ми здодеа само да отварам ангели
Мислам дека е доста
Чао на сите
Сите ве сакамм Присутност / Отсутност - Page 37 357108
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 1:01 pm

Мартиии..дај бе те молам како да те мрзи..останиии
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 26
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 1:06 pm

Martinnche* напиша:
Дечки јас дефинитивно си одам од форумов не е заради караницата туку заради ми здодеа само да отварам ангели
Мислам дека е доста
Чао на сите
Сите ве сакамм Присутност / Отсутност - Page 37 357108

Ваааааат???Нема седиш и точка или ти идам дома право....Марти бе озбилна сумм остани плисс Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Сите те сакаме
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 1:29 pm

Марти беееее....Плс остани
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 1:32 pm

И ја си одам. Ми се смачи од Бисера и нејзините караницци. Чао!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
emma.snape.arashi~


Female
Број на мислења : 9020
Age : 28
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 1:45 pm

абе марити нема лесно да го избегнеш овај форум! Присутност / Отсутност - Page 37 31943
теич те молам немој заради некој кој тебе ништо не ти значи да си одиш! биди силна да ги издржиш сите караници зш мора некогаш да престанат! те молам Присутност / Отсутност - Page 37 70440
Вратете се на почетокот Go down
http://arashiscorner.blogspot.com/
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 3:42 pm

марти остани.... плсссс остани те молам остани ке се расплацам навистина плс останииии Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119 Присутност / Отсутност - Page 37 400119

теа и ти остани и мене ми е смачено од некои караници па ништо плс остании
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 3:46 pm

Ајде се сите си отидете!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:46 am

Thea* напиша:
И ја си одам. Ми се смачи од Бисера и нејзините караницци. Чао!!
Смачено ти е од мене?Тогаш чао..ти да знајш мене колку ми е смачено од тебе па не си одам!!I AMAN VE'E GOTOOOOOOOOOOOOOOOOVOOOO DA PRESTANEME SO KARANICITE SITE OSTANUVAME I KRAJ NIKOJ NE SI ODI!
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 5:55 am

Останувам ама Бисерче те молам веќе не ја навредувај Мар. Неможам веќе да истрпам. И нема да секараме веќе. Окккк?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 26
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:31 am

Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам
Вратете се на почетокот Go down
Еухе.Суарез
Член
Член
Еухе.Суарез


Female
Број на мислења : 326
Age : 27
Registration date : 2009-12-25

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:36 am

Maja.Esposito напиша:
Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам

ццц. епа и пајарила суарез не вредеше за тебе МАЈА да си ојтт е така да си знајш убо. а ти незнајш како ја наврдеи на пајарила суарез и уше не се сстрамиш ама не се карам појке на форумов заради една мајаа т.е заради тебее. се знае добро каква си.
пс јас 2-3 дена нема да се уклучувам од утре нема да сум тука.
Вратете се на почетокот Go down
PrajillaSuarez
Член
Член
PrajillaSuarez


Female
Број на мислења : 241
Age : 32
Registration date : 2010-03-08

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:38 am

Еухе.Суарез напиша:
Maja.Esposito напиша:
Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам

ццц. епа и пајарила суарез не вредеше за тебе МАЈА да си ојтт е така да си знајш убо. а ти незнајш како ја наврдеи на пајарила суарез и уше не се сстрамиш ама не се карам појке на форумов заради една мајаа т.е заради тебее. се знае добро каква си.
пс јас 2-3 дена нема да се уклучувам од утре нема да сум тука.

ле хани мафнија не вреди неа муабет да и праиш а заш ке си одешш Присутност / Отсутност - Page 37 966691 ??
Вратете се на почетокот Go down
diddi
Топ постер
Топ постер
diddi


Female
Број на мислења : 2622
Age : 27
Registration date : 2008-11-03

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:50 am

Добро вие читате што напиша Крис во претходната тема ? .. кој продолжи со караницава го следува бан .. продолжете вие .. ке видиме до каде ке стигнете .. и не спамувајте молејки ги .. кој сака да си оди, нека оди .. тие чекаат да ги молите така
Вратете се на почетокот Go down
Еухе.Суарез
Член
Член
Еухе.Суарез


Female
Број на мислења : 326
Age : 27
Registration date : 2009-12-25

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:56 am

diddi напиша:
Добро вие читате што напиша Крис во претходната тема ? .. кој продолжи со караницава го следува бан .. продолжете вие .. ке видиме до каде ке стигнете .. и не спамувајте молејки ги .. кој сака да си оди, нека оди .. тие чекаат да ги молите така

Океј сори, ако сака крис нека ме банира,ама маја прва почвит си ја барат белјата ако ме банира мене треба и неа
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:57 am

еј еј еј . ќе престанете веќе еднаш ? искрено одсабајле на форум се си беше супер а сега гледам целиот е полн со вашите глупости .
Вратете се на почетокот Go down
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Steffy.Esposito


Female
Број на мислења : 1239
Age : 29
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 9:58 am

поубо да се вратите на темата!

Иначе јас нема да се уклучувам еден месец затоа што ком ке оди на поправка , ке дојдам наскоро ... Присутност / Отсутност - Page 37 896737
Вратете се на почетокот Go down
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
Teffy 13


Female
Број на мислења : 1072
Age : 28
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:09 am

јас се помалку и помалку седам премногу учење и за 7 дена одам за турција ќе ми фалите Присутност / Отсутност - Page 37 63657
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
emma.snape.arashi~


Female
Број на мислења : 9020
Age : 28
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:13 am

и двете ќе ни недостигате! побрзо вратете се!
Вратете се на почетокот Go down
http://arashiscorner.blogspot.com/
The Cold One
Топ постер
Топ постер
The Cold One


Male
Број на мислења : 2326
Age : 27
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 2:44 pm

Деновиве воопшто не доаѓав на форумов,зашто имав неколку обврски преку целиот викенд,а и натпреварот ми остана така да сеа се ќе се заврши.
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 4:49 am

Дечки јас си одам од форумов.доколку сака со мене некој да прајт муабет преку мсн мојтт Присутност / Отсутност - Page 37 353214 чао на сите ве сакам најмногу ке ми недостигате.
Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Присутност / Отсутност - Page 37 357108 Присутност / Отсутност - Page 37 851669
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Присутност / Отсутност - Page 37 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 37 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: