Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ЖАЛБИ!

Go down 
+87
TEENS&Chinita♥
LaliEsposito
LaChina.
Poli love
AnnaRinaldi ♥
Mel
sara
~monnie♥
#foreverselena♥
FBI
lozanoska
Ange*
#gingerbeast
piixelatedstory♥
Esposito.Lanzani
juc-guc(dime)
leci4ka
sol
#unforgivable.
diddi
foreveryoung.x
shhz.
Victorian.
new.york.x3
#invisible
#tinnastyles.♥
Еухе.Суарез
PrajillaSuarez
Kin4e.Thiaguella <3
Ana15
Endzela.♥
#cyrus
zaynmalik x3
Lali*
Steffy.Esposito
SummerPrincess*
Monni.SimeriaPasion
Mar-Lalii ~
IvonnaDelCerro
Enche*
WIldcat
PajarillaEsposito
tomlinson♥
anamariia x3
mariana_lali
Janna♥
sofi 13
s1mone
Tei4
emma.snape.arashi~
zombie#
marijask
nutella.
Majchy.Esposito
isidorajak
be.good.to.me*
Lovely Girl
marija13
Monna
#cyrusforever ♥
ivana kocieva
aangela
suzi.suzi
.angie.
NateArchibald
Bond Girl
EuGe
Reina Gitana
denni
Ana-Marija
StefaN
cielito
tefi
TeahPayne♥
Bonnie*
tatjana
maestro
princess KAROLINA
UchihaGomez♥
Chris
Jana
jeѕѕιe.j♥
emogirl
The Cold One
Allen Cruz
Natalia forever
anni
91 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 10:20 am

.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода? ЖАЛБИ! - Page 33 677323

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови! ЖАЛБИ! - Page 33 353214

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

Па не пар ама се имаат бацено и сл. оти во парови има многу парови кои не биле парови а се имат бацено и.т.н., а и вале и лука се имаат бацено еднаш во серијата лука ја сакаше Вале ама во 2 сезонс.. и готово да не пишуваме тука во жалби само да спрамираме за паровите„ ЖАЛБИ! - Page 33 31943

Од еден бакнеж ако сметате „пар“ секоја чест. ЖАЛБИ! - Page 33 475742
Spoiler:
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 10:28 am

sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Колку што знам, во темата парови би требало да има тема за пар што бил стварно во серијата. Хазмин и Тијаго не биле.. или сум пропуштила некоја епизода? ЖАЛБИ! - Page 33 677323

Јас мислам дека биле.. И тоа не само јас имам многу други фанови! ЖАЛБИ! - Page 33 353214

Не дека нема фанови, ама да викаш дека Хазмин и Тијаго биле пар во Ангели, е исто ко да викаш за Мар и Тачо или Вале и Лука итн .. нема смисла .. Вие ги сакате како пар, ама они во серијата не биле.

пс. во стварност никој не знае + нема докази х) (додека за некои други иако не признале, има)

Па не пар ама се имаат бацено и сл. оти во парови има многу парови кои не биле парови а се имат бацено и.т.н., а и вале и лука се имаат бацено еднаш во серијата лука ја сакаше Вале ама во 2 сезонс.. и готово да не пишуваме тука во жалби само да спрамираме за паровите„ ЖАЛБИ! - Page 33 31943

Од еден бакнеж ако сметате „пар“ секоја чест. ЖАЛБИ! - Page 33 475742
Spoiler:

Па добро не еден бакнеж и плус во 3 сезона мар му беше лјубоморна дека го сакаше тијаго и пак ги праеа како пар.. ЖАЛБИ! - Page 33 353214

Извинете за спам досега.. И повеќе да не пишуваме тука за лалитер и еугетер..
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 10:33 am

Очигледно поимот „пар“ не е јасен некому. ЖАЛБИ! - Page 33 314716
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 11:37 am

Повече да не пишуваме тука во темата жалби..
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 11:40 am

ПРЕСТАНЕТЕ СО СПАМ! ЖАЛБИ! - Page 33 393208
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 11:48 am

Се извинувам за спамот повеќе не пишам во оваа тема за Еугетер и Лалитер! ЖАЛБИ! - Page 33 353214
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 11:59 am

Се извинувам што ја заклучив но според мене цело време се караат во таа тема и нема никогаш да престанат.А парот не е ни пар.
Има тема еухе и петер во слики таму можете да ставате слики.
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:00 pm

да таму може да коментираат, и мислам најубаво да не се отвара нова тема :)
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:04 pm

Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:08 pm

anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

знам де затоа добро што ја избриша макар и да не смеело.
и онака тие никогаш не биле пар во серијата зошто да стои темата џабе.и онака во неа имаше само караници
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:08 pm

anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:12 pm

Па 100 пати ве предупредивме. Тоа е тоа, неможеше веќе, колку и да кажувавме не престанавте.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:13 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
https://angeli.forumakers.com/t522p340-topic
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:20 pm

anamariia x3 напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
https://angeli.forumakers.com/t522p340-topic

Јас не се карам со никого за Лали еуге и двете ми се идоли ниту пак за Лалитер или Еугетер и сл. смао велам дека има кавги и има и во оваа тема кapaници:

https://angeli.forumakers.com/t5363-topic

Па нормално неке се заклучи така и за Еуге и Пит темата.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
Esposito.Lanzani


Female
Број на мислења : 2707
Age : 28
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 12:36 pm

Abe a vo koja nema... sekade ima karanici.... :$
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeСре Фед 02, 2011 3:07 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Иначе Тина да јас бришам постови ама секогаш некој ќе почне да се кара и други ќе му дофрлаат и така цело време.Темата само предизвикува караници,факт е тоа.Извинете уште еднаш ако ја заклучив ( не е во архива ! )

Но може некој од членовите кои имаат поголеми функции да ги предупредат.. И не предизвикува само таа тема караница ако е заради тоа ами некогап се караат и во Темите како Лали или Еуге?, Рочи или Еуге и сл. не се бришат и тие.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Колку што знам таму никогаш не се карале.
Но јас незнам колку пати ве предупредив во темата.Ви реков немојте повеќе,ќе се поажалам кај Стефан вие пак.Епа сеа..а да ве предупредувам поединечно ќе се лутите што вас сум ви рекла а на друг не.И еве тука коментирајте и ставајте слики но не се карајте:
https://angeli.forumakers.com/t522p340-topic

Јас не се карам со никого за Лали еуге и двете ми се идоли ниту пак за Лалитер или Еугетер и сл. смао велам дека има кавги и има и во оваа тема кapaници:

https://angeli.forumakers.com/t5363-topic

Па нормално неке се заклучи така и за Еуге и Пит темата.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943

зошто да се заклучи таа тема ? Таа тема има вредност .. што има караници модераторите нека ги избришат тие постови и нека предупредат ! .. а таа за Еугетер темата повеќе немаше вредност сликите кои беа до сега од нив најдени беа поставени повеке не се заедно нема ништо значи .. ЖАЛБИ! - Page 33 678441
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeЧет Фед 03, 2011 6:06 am

Ако сакате остајте ја вака избришана но и во таа тема се караа и во еуге и пит ке ги зибришта мод/ караниците како за на оваа.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Eugesuarez*
Нов Член
Нов Член
Eugesuarez*


Број на мислења : 51
Registration date : 2011-02-01

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 8:10 am

Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин? ЖАЛБИ! - Page 33 452665
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
TEENS&Chinita♥


Female
Број на мислења : 3477
Age : 30
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 8:40 am

Eugesuarez* напиша:
Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин? ЖАЛБИ! - Page 33 452665

zaklucena bila
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 2:01 pm

Eugesuarez* напиша:
Што се слуува зшто не можам да пишам во темата Тијаго и Јазмин? ЖАЛБИ! - Page 33 452665

Заклучена е а кога некоја тема е заклучена не може да се ис праќа постови таму.. ЖАЛБИ! - Page 33 31943 ЖАЛБИ! - Page 33 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 2:27 pm

Леле значи колку сте... Сте фатиле да се карате за една тема зошто се избришала зошто вака па ств.. нека ја избрише и нова ќе се отвори.. џабе спам ЖАЛБИ! - Page 33 452665
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 2:37 pm

Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 3:04 pm

anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови! ЖАЛБИ! - Page 33 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
tomlinson♥


Female
Број на мислења : 24604
Age : 26
Registration date : 2009-10-11

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 3:06 pm

.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови! ЖАЛБИ! - Page 33 740627
Е кога не се пар како може да стои во парови? Ццц не разбирам шо има разлика ако е во парови или слики.....Бидете задоволни што пак ќе се отвори ЖАЛБИ! - Page 33 475742
Вратете се на почетокот Go down
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
AnnaRinaldi ♥


Female
Број на мислења : 2936
Age : 29
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitimeПет Фед 04, 2011 3:07 pm

kimonipasion* напиша:
.Diosa.Suarez напиша:
anamariia x3 напиша:
Значи не е избришана може да ја отклучам јас или било кој модератор на тој подфорум но неможам бидејки премногу се карате во неа.Сега ќе ги избришам сите караници во темата и ќе ја отклучам да видам како ќе се одвива ама ќе ја преместам во слики зошто Тијаго и Јасмин не се пар!!!!!!!!

Ана-марија има многу од нас фанови кои сметаме дека се парови така да поарно остави ја во парови! ЖАЛБИ! - Page 33 740627
Е кога не се пар како може да стои во парови? Ццц не разбирам шо има разлика ако е во парови или слики.....Бидете задоволни што пак ќе се отвори ЖАЛБИ! - Page 33 475742

Yup.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ЖАЛБИ! - Page 33 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   ЖАЛБИ! - Page 33 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 33 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: