Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Членови кој користат две сметки - БАН

Go down 
+79
WIldcat
Lali Esposito-Marr
waldorf~bass.♥
ESPOSITOesunica*
shhz.
Teffy-Cande~
Mar-Lalii ~
PajarillaEsposito
-adorkable.~
miss.Luisana*
mariana_lali
#gingerbeast
FBI
Janna♥
zaynmalik x3
Teffy 13
Luna*
Kin4e.Thiaguella <3
emma.snape.arashi~
Enna*
foreveryoung.x
new.york.x3
Marthinche*
Emcush.222
~Euge~Lali~
zombie#
Endzela.♥
Ana15
Thiag4e
Majchy.Esposito
#cyrusforever ♥
Emill4eto attiasot
Trajce Fenty^
Enche*
anamariia x3
be.good.to.me*
piixelatedstory♥
Tei4
LaliEsposito*
jeѕѕιe.j♥
Monna
Lidija
denni
☮Gjole☮
#unforgivable.
XxX*Miss Egue*XxX
#invisible
isidorajak
AnGeLa<3
Nina2
Lovely Girl
#tinnastyles.♥
SummerPrincess*
ivanaaa
Bonnie*
.angie.
anni
tefi
Reina Gitana
diddi
vini pu
Jana
Tea
TeahPayne♥
Natalia forever
emogirl
s1mone
EuGe
tatjana
nutella.
NateArchibald
The Cold One
Ana-Marija
Kate
*JaNa*
Allen Cruz
Cvetanka
StefaN
Chris
83 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
АвторПорака
~Euge~Lali~
Нов Член
Нов Член
~Euge~Lali~


Female
Број на мислења : 42
Age : 27
Registration date : 2010-02-10

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Фед 10, 2010 11:17 am

ja sum XxXMissEugeXxX ali koa sakav da se logiram mi vika pogresen pass. koga gi proveriv clenovite me nemase pa ja otvoriv ovaa
Вратете се на почетокот Go down
Emcush.222
Нов Член
Нов Член
Emcush.222


Female
Број на мислења : 35
Age : 28
Location : Некаде Во Нејзините Мисли!!!
Registration date : 2010-02-10

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 5:33 am

Allen Cruz напиша:
Јас ти вевурам... а гледам дека Ангел Рохо е баниран

И Јас Мислам Така....
Вратете се на почетокот Go down
Monna
Топ постер
Топ постер
Monna


Female
Број на мислења : 7714
Age : 34
Registration date : 2009-05-25

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Фед 26, 2010 3:54 pm

~Euge~Lali~ напиша:
ja sum XxXMissEugeXxX ali koa sakav da se logiram mi vika pogresen pass. koga gi proveriv clenovite me nemase pa ja otvoriv ovaa

Кога го незнаеш пасвордот доле секогаш има опција за заборавен пасворд! Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 80483
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
Lovely Girl


Female
Број на мислења : 2964
Age : 26
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Фед 26, 2010 3:57 pm

Ве молам проверете ги Еуге со срциња и Еугее* гледам дека двете прават само блинки,исти информации исто се.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Фед 27, 2010 4:14 am

Дааа! И ја тоа го приметив
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Marthinche*
Нов Член
Нов Член
Marthinche*


Female
Број на мислења : 114
Age : 28
Registration date : 2010-03-06

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 06, 2010 2:05 pm

Дечки јас сум Марти.Игарзабал но некој ми го сменил пассвордот и не можам да го пуштам другото Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 391621 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 391621 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 391621
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 11:13 am

Замислете брат ми ми го сменил пасвордот и сега ми го кажа така да сега ќе ја користам оваа сметка Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 353214
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 3:13 pm

Thea* напиша:
Мене ми е оваа,една и единствена
и мене искрена сум
Вратете се на почетокот Go down
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
foreveryoung.x


Female
Број на мислења : 4873
Age : 27
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 5:48 pm

искрено. може сум напраила порано. кога се напраи странава. зашо мн често ја посетував. ама после тоа престанав. незз зашо. не се секавам дали се уклучував. иначе моментално оваа ми е една и единствена. и така ке остане
Вратете се на почетокот Go down
Enna*
Нов Член
Нов Член
Enna*


Female
Број на мислења : 9
Age : 27
Registration date : 2010-03-17

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Мар 17, 2010 8:58 am

Крисс јас сум Enna.Esposito , ама неможев никако да влезам и затоа ја направив оваа сметка. Само оваа ке ја користам. Окееи е илии?
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Мар 17, 2010 9:02 am

Енче хан како бе такаааа? Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 966691
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
emma.snape.arashi~


Female
Број на мислења : 9020
Age : 28
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Мар 17, 2010 11:57 am

од мојот компјутер еднаш една другарка направи, па после јас. таа нема ни еден пост, важи тоа за користење две сметки? оти јас само ова ја користам...
Вратете се на почетокот Go down
http://arashiscorner.blogspot.com/
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
Endzela.♥


Female
Број на мислења : 5870
Age : 25
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Мар 17, 2010 12:56 pm

mozebi imam napraveno porano ama se izvinuvam ako imam napraveno zatoa sto porano ne znaev! i clenot marijana-tijago taa mi e drugarka i taa pred to nemase internet ama ke si klavase i si napraj od kaj mene clen a i clenot hamin-nina taa e moja drugarka koga dojde kaj mene mu go kazav forumot i se registrira od kaj mene jas za site koke dojdat kaj mene mu go kazuvam forumot(normalno da se registriraat) taak da mnogu,mnogu drugarki imaat napraveno od kaj mene zatoa sto na site mu go kazuvam forumot od angeli! Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
Kin4e.Thiaguella <3


Female
Број на мислења : 2528
Age : 28
Registration date : 2009-09-05

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСре Мар 17, 2010 3:53 pm

Јас досега немам користено друга сметка освен оваа.
Вратете се на почетокот Go down
Luna*
Нов Член
Нов Член
Luna*


Female
Број на мислења : 44
Age : 28
Registration date : 2010-03-17

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 5:37 am

Kin4e.Thiaguella <3 напиша:
Јас досега немам користено друга сметка освен оваа.
Вратете се на почетокот Go down
Enche*
Топ постер
Топ постер
avatar


Female
Број на мислења : 3136
Age : 27
Location : Охрид
Registration date : 2009-05-05

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 20, 2010 12:25 pm

Крисс го најдов проблемотт!
Неможев да влезам зошто пишував ник Enna.Esposito* со * , и сега пробав без * и успеав да влезам. Другата сметка Еnna* ја имав направено ти кажав зоштоо , ако можеш банирај ја или избриши ја таму нешто направи.
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeСаб Мар 20, 2010 1:09 pm

Енна супер што си дојде до овата сметка.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Monna
Топ постер
Топ постер
Monna


Female
Број на мислења : 7714
Age : 34
Registration date : 2009-05-25

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 2:55 pm

Мене Стефан(StefaN) ми вика дека сум имала 7 сметки(О_О)
Освен Mona19 и Siki што ми беа тие од пред една година,цело време на ова се уклучувам и немам други сметки освен тие...ама сепак не ме банирајте..сакам да кажам прво да видам кои се тие сметки,зошто немам појма..пред да кажете нешто што не е точно...
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Администратор
Администратор
StefaN


Male
Број на мислења : 7157
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 5:25 pm

Simonchy.Suarez [ 5597 Мислења ]
Siki [ 94 Мислења ]
Mona19 [ 80 Мислења ]
Dei4ka [ 57 Мислења ]
Cielo07 [ 53 Мислења ]
Bube07 [ 10 Мислења ]
tina.sotirova [ 1 Пишување ]
Вратете се на почетокот Go down
Monna
Топ постер
Топ постер
Monna


Female
Број на мислења : 7714
Age : 34
Registration date : 2009-05-25

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 5:45 am

Леле неееее
Симончу Суарез ми е сега,за Сики и Мона19 кажав,Деи4ка е другарка ми Андреа,Бубе07 е брат ми а тина.сотирова исто ми е другарка поправо се вика Христина Сотирова и тогаш беше кај мене и јас и кажав што треба да се прави на форум ама таа се регистрира и не се уклучуваше веќе незнам зошто..а за cielo07 неам појма..еве ви објаснив..и незнам зошто на Сики и на Мона ми е друг мсн-simona-moni19@hotmail.com кој исто така не го користам...на Деи4ка е нејзиниот,на брат ми е друг,на тина и е друг.... Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 452665
И се гледа дека овој го користам,другите мои не,брат ми ств. нз зашто се регистира,Андреа сто пати ја прашав и ми рече дека и било досадно и дека несакала да се уклучува повеќе..мислам ем се гледа по мислењата и по датата на последното влегување.... Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 966691 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 966691 Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 966691Не ме банирајте стварно не се мои!
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
#cyrusforever ♥


Female
Број на мислења : 18901
Age : 26
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 7:29 am

Јас ти верувам 100000000000000000 проценти
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 26
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:00 am

Еуге.Суарез напиша:
Јас ти верувам 100000000000000000 проценти
Вратете се на почетокот Go down
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
Teffy 13


Female
Број на мислења : 1072
Age : 28
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:00 am

И јас ти верувам 100000000 %
Вратете се на почетокот Go down
Monna
Топ постер
Топ постер
Monna


Female
Број на мислења : 7714
Age : 34
Registration date : 2009-05-25

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:49 am

Фала и ја кажувам вистината...
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Администратор
Администратор
StefaN


Male
Број на мислења : 7157
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:59 am

Па нема да те банираме, само барав да ми кажеш зашто имаш 7 сметки :). И гледај користи само една!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членови кој користат две сметки - БАН   Членови кој користат две сметки - БАН - Page 10 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Членови кој користат две сметки - БАН
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: