Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

Се за Tea

Female
 
Gemini
 
Dog
 
Број на мислења :
8087
 
Birthday :
1994-06-20
 
Age :
23
 
Location :
Некаде низ Аеродром =)
 
Job/hobbies :
Ученик
 
Registration date :
2008-06-18
 
Tea
avatar
Rank: Топ постер
Топ постер