Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

1 Messages from 1 on 1

  Страна 1 of 1
 1. avatar
  Пет Jул 29, 2011 3:03 pm
  Message by UchihaGomez♥ - драјвер
  или пробај го ова:
  http://download.cnet.com/Realtek-AC-97-Driver-Windows-98-Me-2000-XP-2003/3000-2120_4-10238712.html
  брат ми го користи за неговиот комп. и има виндовс како твојот.
  Страна 1 of 1
~monnie♥
avatar
Rank: Уредувач
Уредувач