Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

Се за Bube07

Male
 
Cancer
 
Buffalo
 
Број на мислења :
10
 
Birthday :
1997-06-24
 
Age :
20
 
Location :
Skopje
 
Humor :
Зошто зборот "кратенка" е толку долг?
 
Registration date :
2009-12-05
 
Bube07
avatar
Rank: Нов Член
Нов Член