Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

1 Messages from 1 on 1

  Страна 1 of 1
 1. avatar
  Сре Ное 25, 2009 3:12 pm
  Message by Victorian.
  Може ли да ми го пратиш setup-от за image ready ПЛС
  ИТНО
  И коментирав
  Страна 1 of 1
be.good.to.me*
avatar
Rank: Топ постер
Топ постер