Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

1 Messages from 2 on 2

  Страна 1 of 1
 1. Сре Дек 16, 2009 10:57 am
  Message by SummerPrincess*
  Ti pisav vo off topic kako se pravi fan club na facebook
 2. avatar
  Вто Ное 17, 2009 2:53 pm
  Message by anamariia x3 - потписот кај мене
  потписот кај мене ти е готов(со Јаз)
  ТС сонце!!!
  Страна 1 of 1
#tinnastyles.♥
avatar
Rank: Помошник Админ
Помошник Админ