Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Contact | Character sheet

1 Messages from 1 on 1

  Страна 1 of 1
 1. avatar
  Пет Јан 08, 2010 8:32 am
  Message by Janna♥ - Zdr
  Ej hi!
  Ti pora4av nesto vo tvojata galerija i ti komentirav!
  Navistina ke dojde Seherezad ili lazat?Koj ke gi donese?
  Страна 1 of 1
TeahPayne♥
avatar
Rank: Уредувач
Уредувач