Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 НОВА ВЕБ НОВЕЛА

Go down 
АвторПорака
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: НОВА ВЕБ НОВЕЛА   Пон Мар 02, 2009 1:06 pm

Е па вака, вклучив преговор со писателот на веб новелата "Hasta que la murte nos separe" (Се додека смртта не не раздели) т.е Матко од Хрватска.

Серијата ќе започне да се емитува наскоро а ќе ја објавувам на форумот еднаш неделно. Драматична љубовна приказна каква што ретко сте прочитале. Значи во подфорумот за веб новели имате поставено тема, а наскоро и тема за коментари ќе оставам.

Промо материјали, нешто за глумците, и видеа очекувајте деновиве.

Се надевам дека ќе се воодушевите, само еднаш неделно доста е да прочитате дел од оваа прекрасна драматична сага за љубовта и смртта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВА ВЕБ НОВЕЛА   Сре Мај 06, 2009 12:03 am

ke ja ocekuvame "Hasta que la murte nos separe"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: НОВА ВЕБ НОВЕЛА   Сре Мај 06, 2009 1:47 am

новелата е завршена иначе,ја имаш во веб новечи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: НОВА ВЕБ НОВЕЛА   Сре Мај 06, 2009 2:30 am

А темава може под клуч
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НОВА ВЕБ НОВЕЛА   

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВА ВЕБ НОВЕЛА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: