Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРАВИЛА

Go down 
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА   Нед Ное 23, 2008 1:14 pm

Ова се правила на форумов кој мора да се почитуваат заради ред и добар преглед на форумов!


1. Не пишувај пост врз пост (бан од три дена)

2. Не навредувај друг член поради негово мислење, припадност на различна вера, сексуална определеност, ниво на сталеж или слични ствари... (бан од една недела)

3. Не навредувај ги администраторите или модераторите и почитувај го зборот кога нешто ке ти кажат! (бан од две недели)

4. Напад на форумов (доживотен бан)


кој нема да почитува некое од овие правила ке си добие соодветна казна (онаа во заградите)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
ПРАВИЛА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: