Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 3:00 pm

Може Стефан ако сака и Крис да го смене ама глупаво ќе биде затоа што тој сепак е основач
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 6:32 pm

неможе Крис НИКАКО да го смени никој,тој е најглавен тука.
али мислам дека е редно веќе АнаМарија да ја сменат..

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 7:51 am

Бидејќи Тина е расположена за забава ко што додава подфорум за училиште, предлагам да има уште еден подфорум за училиште по ДИЗАЈН&АРХИТЕКТУРА.
Ќе се изработуваат скици за некоја градба, шари за некоја облека и некои нови предмети и сл...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:19 am

niceidea:*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:24 am

И јас мислам така, се надевам и др. мислат :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:25 am

not bad :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:26 am

Кики знам дека обожаваш фотографија - значи нешто како природа пр. цвет па добиваш од него скица шара etc.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:31 am


да беше дуди тука сигурна сум дека ќе се согласеше:) :*:*:*:*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:34 am

Ќе ставаме програми, на кои можеш да си градиш куќа, ќе прајме дизајн на маички сл. Така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:35 am

Секако Симона :*
Така Кикиритко!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:36 am

Ми се свиѓа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 8:42 am

Па повеќето се согласуваме, сеа уште да се отвори и да се фаќаме за... РАБОТА!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 11:22 am

со Стефан зборев и се договоривме вака.
пошо сега брзо испоменував модератори,надлгедувачи и такви ствари,отворив нов подфорум со помош на Стефан,и малце омдор.така се догг со Стефан,и сега за сега не го отвораме овој подфорум,а за понатака незнам

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 27, 2011 12:35 pm

Во ред ајде нека се живне 1 недела :D
САКАМЕ ДА ГО ОТВОРИТЕ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 9:42 am

да се затворе подфорумот училиште затоа што нема ништо забаво домашни преку лето -.- јас кога ќе треба не ги пишувам ... па не сега извинете ама така е.. мислев ќе е позабавно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:01 am

Ајде Стефано што велиш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:03 am

па и мене не ми се допаѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:12 am

...
АЈДЕ ДА ГО ОТВОРИМЕ ДРУГИОТ ПОДФОРУМ!!!!!!!
ОНАЈ ОД ИДЕАТА НА АНДРЕЈ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:19 am

мене тоа не ми се допаѓа (мое мислење) :)
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:22 am

~monnie♥ напиша:
да се затворе подфорумот училиште затоа што нема ништо забаво домашни преку лето -.- јас кога ќе треба не ги пишувам ... па не сега извинете ама така е.. мислев ќе е позабавно.

Ќе го живнеме сега,а тебе ако не ти е забавно слободно откажи се.Нам ни е.
И што има везе ако е лето? ..ццц

_________________


Последната промена е направена од ~imperfect. на Нед Jул 03, 2011 10:33 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 10:24 am

~imperfect. напиша:
~monnie♥ напиша:
да се затворе подфорумот училиште затоа што нема ништо забаво домашни преку лето -.- јас кога ќе треба не ги пишувам ... па не сега извинете ама така е.. мислев ќе е позабавно.

Ќе го живнеме сега,а тебе ако не ти е забавно слободно откажи се.Нам ни е.
И што има везе ако е лето? ..ццц
;)
неам проблем со идеата на Андреј, ама ако е негова не значи дека мора да се отвори ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 11:14 am

не се сложувам со тоа да се затвори подфорумот ''Забава - The Hogwarts School''
а и не ми се допаѓа идејата за да се отвори подфорумот ''ДИЗАЈН&АРХИТЕКТУРА''

Spoiler:
 

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 11:24 am

добро. повеќе јас не си кажувам мислење..
како да ви реков дека ќе ве колам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 1:16 pm

~monnie♥ напиша:
добро. повеќе јас не си кажувам мислење..
како да ви реков дека ќе ве колам...
hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 1:17 pm

~monnie♥ напиша:
добро. повеќе јас не си кажувам мислење..
како да ви реков дека ќе ве колам...

како ти што си го кажа своето мислење така и ние си го кажавме нашето мислење :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 34 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: