Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 11:34 am

Фала на двете :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 1:41 pm

Добредојде Бони♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Мар 09, 2011 8:40 am

Фалаа :))♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мар 17, 2011 1:30 pm

Оф топик да биде до 100 страни :PP.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мар 17, 2011 1:46 pm

Нема да можат да се дочитаат..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мар 17, 2011 1:56 pm

Лол. Исто е! Место да правеш нова тема истата ја продолжуваш. Цц.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мар 17, 2011 2:04 pm

TheWanтed. напиша:
Оф топик да биде до 100 страни :PP.

^Agree!
Шо на секои 50 страни ново -.-

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мар 17, 2011 2:13 pm

TheWanтed. напиша:
Лол. Исто е! Место да правеш нова тема истата ја продолжуваш. Цц.

Епа нека се направи поубаво.. ^
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 6:47 am

mislam deka nemoze taka ako se smeni do 100 strani ke se smenat site od 50 na 100 strani

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 6:48 am

^Па на сите нека биде :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 10:07 am

Точно така... Нека си биде по повеќе за да не се прват нови теми :PP.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 1:49 pm

Може ли потписот да биде во граница од 500х300? Така ми е некако најнормално и да си клајш едно нормално потписче и убо и преубо! А онака аватарот до 150х150?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Лали-Еуге
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 909
Age : 22
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 2:51 pm

Ми фали некако поголема прегледност на форумот. Се е натрупано и нејасно.
И има многу теми полни со спамови.
Нека поработат малку одговорните на прегледноста

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 18, 2011 2:57 pm

Можи да отворите и еден под форум за дизни во него ке има дизни ѕвеѕите и филмовите,сериите и цртаните на дизни..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Лали-Еуге
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 909
Age : 22
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Мар 20, 2011 8:49 am

Не би можело наместо да се отвара нова тема за секоја лектира да се отвори една "Дали ја имате прочитано книгата ?" каде што сите ќе прашуваат.
И
Да се стават во архива или некаде на друго место заклучените Оф топик и слични теми.
позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мај 09, 2011 1:28 am

дозволена димензија ти е 500х200 за друго незнам :))
пс. мислам дека е време више да се смени админот Ана-Марија, не е пуштена две години...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мај 12, 2011 6:41 am

Да,да се смени админот.ИНАЧЕ ВЕ МОЛАМ НАЈ,ФОРУМОТ ДА СЕ ЗАТВОРИ ЗА ГОСТИТЕ!ДА МУ ПИШУВАМЕ СИТЕ НА СТЕФАН !
стварно не е нормално.цела македонија да ми ги чита љубовните проблеми,имиња па да прават муабети,на некого недајбоже да му извадат лажен фб,земаат потписи и аватари,текстови шо ни се на потписите и ги претствауваат како нивни..АМАН ВИШЕ ПРЕКУ ГЛАВА МИ Е ! ВЕ МОООООЛАМ ДА СЕ ЗАТВОРИ !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 21
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мај 12, 2011 6:51 am

може бисе да се затворат галериите оф топикот знаете љубовта.. само за ангели податоци да има и готово.•_• стварно... во право си!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мај 12, 2011 3:14 pm

не,се да се затвори ! навистина аман ајде !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мај 12, 2011 3:27 pm

и јас сакам се да се затвори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Мај 12, 2011 4:52 pm

teen angels macedonia напиша:
и јас сакам се да се затвори

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 3:38 am

Се да се затвори, да се смени Ана-Марија и се надевам Стефан си стое на обеќаното ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 8:56 am

на кого кажувате бре лууѓе кога ни стефан ни крис не се пуштаат од дамна.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 12:23 pm

навистина...треба Крис и АнаМарија да се уклучуваат поредвно,а шом не се уклучуваат да се сменат.И да го викниме Стефан да го затвори форумов !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мај 13, 2011 1:48 pm

Chris неможе да се смени, он е основач.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 33 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: