Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Фед 27, 2011 3:56 pm

^ Супер! Да го оживееме малку форумот.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Фед 27, 2011 11:38 pm

RebeldeAngel.♥ напиша:
^ Супер! Да го оживееме малку форумот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Фед 28, 2011 3:00 pm

Некако гледам темата фотошоп воопшто не е посетувана . Па и другите категории - само во оф топик може да се каже дека е „ живо „ . Мора под итно да се превземе нешто . Ако вака останеме без интересни содржини,без натпревари во фотошоп и без лого,тешко дека нема да пропаднеме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Фед 28, 2011 3:18 pm

Анам. јас мислам дека е време комплетно да се реангажира форумов...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Фед 28, 2011 3:25 pm

Знаете ли колку неактивни членови има од кои скоро сите имаат функција, само ќе дадам пример Пепи, Мартина, Бојана, Дуди итн.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.Последната промена е направена од RebeldeAngel.♥ на Пон Фед 28, 2011 3:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Фед 28, 2011 3:35 pm

Јас секој ден сум уклучена и пишувам... Но слабо се активни другите... На пример порано по 3 песни се исфрлаа дневно во темата Најубава Песна.... сега една песна 3 дена се исфрла..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 04, 2011 8:40 am

Многу ми е жал за темата „Фотошоп“ ... Дајте бе луѓе нешто да се превземе.Стварно ко мртва да е темава ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 04, 2011 9:20 am

CandelaVetrano напиша:
Многу ми е жал за темата „Фотошоп“ ... Дајте бе луѓе нешто да се превземе.Стварно ко мртва да е темава ...

епа до оние што прават графики е. Ваљда не им се прават, неможе орле зорлем. :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 04, 2011 10:00 am

Е мене баш ми се прават графики... Хоби ми е
On-topic : Потполно се сложувам со TheWanтed.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 04, 2011 10:15 am

И јас сакам да правам графики ама никој ен ми нарачува и никој не ми ја посетва галеријата..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Мар 04, 2011 10:22 am

jas veke nema da pisuvam vo fotoshop zosto site mi velat deka samo tamu poracuvam napacki isto taka i na elena "lozanoska" i vikate !!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Мар 06, 2011 5:46 pm

.tinniie :) напиша:
Луѓе Стефан ќе направам се што треба! прво ќе смениме модератори што не се активни, и ќе му пиши на Крис за логото и ако треба некој нови подфоруми да се отворат ќе отвориме ;)

We are still waiting.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 2:28 am

е ајде де и јас чекам.
го чекам стефан секој ден да се укл никаде го нема го барам го нема.
и се уклучува само на 5 мин. :/

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 3:55 am

Poli love напиша:
jas veke nema da pisuvam vo fotoshop zosto site mi velat deka samo tamu poracuvam napacki isto taka i na elena "lozanoska" i vikate !!!!!!!!

се согласувам со мими!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 9:43 am

Извинете што не ставав новости,бев на одмор (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 3:02 pm

Деновиве ќе направам нешто, неможам многу да се уклучувам бидејки имам многу за учење...
На Крис му кажав за логото и рече дека незнае каде му е старото па најверојатно ќе направи ново.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 3:06 pm

Епа Стефан стави ти некое Лого не мора да е баш нешо посебно, само да има оти вака е стварно многу глупо-.- Дур не стави Крис ново и најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 3:15 pm

Па нели ПС професионалците требаше да прават логоа и најдоброто лого требаше да се изгласа ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 3:32 pm

Да.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Мар 07, 2011 4:00 pm

Не бре. Ние само тоа предложивме никој од админите не го прифати тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 5:50 am

Извинете што не бев активна .. така се случи, морав. Ќе ставам новости како порано, или ако сакате тргнете ми ја фукнцијата, ок е :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 8:12 am

Welcome back... i missed you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 8:58 am

Thank. I missed you too :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 9:36 am

Welcome..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Мар 08, 2011 9:41 am

$@N! напиша:
Welcome back... i missed you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 32 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: