Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:40 pm

не се нервирам бе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:43 pm

Ok taman si e sega
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 9:28 am

aj naprajte nov forum samo za FLORICiENTA filmot pls
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 9:30 am

ANGELAN напиша:
aj naprajte nov forum samo za FLORICiENTA filmot pls

Мислиш дека е лесно да направиш форум? Сепак не мислам дека треба за Флорисента, не се емитува во Македонија серијата, а ако дојде кај нас секако би направил, бидејќи подрага ми е од Ангели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 9:32 am

pa dobro ama site pisuvaat na ovoj forum za nea pa zatoa ama nema veze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 1:24 pm

па на овој форум покрај АНГЕЛИ може да се пишува за што сака, за тоа има разни теми, а ако мислиш така заради форумот за серии што се отвори тоа е затоа што постоеше од порано само што сега е активен а порано не, не може да се отвара нов форум за се и сешто... и те молам смали го потписот и покрај тоа што напишав сто пати дека треба да се смалат потписите вие пак...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 2:10 pm

ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 2:58 pm

супер ти е сега

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 12, 2008 4:25 pm

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 18, 2008 8:29 am

na7nebo напиша:
sekako, ubava ideja.
moze da imame i linkovi kade ke stavame pesni za download i wallpapers !!!


i da se izorganizirame da prakjame da se logiraat novi clenovi!
pozz
Se slozuvam sotebe cool idea pozz:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 22, 2008 5:57 am

Moze da se naprave nov forum...ama za nesto posebno(mn interesno)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 22, 2008 5:57 am

кажи за што би бил тој форум па ке размислам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 3:55 am

jas predlagam ako e mozno da sviri muzika vo pozadina na forumov, so pesni od Angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 4:10 am

глеј... многу пати се размислувало за тоа НО кога ке отвориш некоја тема фактички го ресетираш и ке се пушти од ново песната и се така... можам единствено ако сакате во ПОРТАЛ да ставам музика па да биде уклучено и портал и форум така ке може да се слуша

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 6:54 am

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 7:39 am

Strumfce напиша:
:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 8:14 am

штом неможе на друг начин
супер е така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 8:40 am

епа тогаш деновиве ке воведам плеер

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 29, 2008 2:56 pm

OK, super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Aвг 30, 2008 4:54 am

super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Aвг 30, 2008 4:56 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Вики д рејнбоу грл
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 187
Age : 26
Location : In Wonderland
Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Сеп 10, 2008 11:49 am

Јас иам предлог.. во ПРОФИЛ или негде незнам било каде [не се разбирам многу во возможното на форумот x] да има и мал дел као Абоут ми, кај што ќе можеме да напишеме 2-3 збора за нас, освен овие основните информации што се дадени за Location, e-mail и слично..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Окт 25, 2008 4:58 am

a jas da predlozam nesto mozebi e glupo ama jas mislam deka e super.Da imame nie clenovite kako na idividi chat.Tie sto ke se uklucat i ako sakaat da pisuvaat so nekoi drugi da se uklucat temata da se vika chat na clenovite jas nezz kako se pravi toa ama koj znae neka napravi mislam deka e toa super.Pa vie kazete dali se slozuvate so mojot predlog.pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Окт 25, 2008 9:50 am

pa ima Chat ali ne se koristi ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Окт 25, 2008 10:47 am

a kade e ako moze da mi kazis pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: