Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
Angel4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 44
Age : 23
Location : Skopje
Registration date : 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Jул 03, 2008 2:49 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Jул 16, 2008 9:38 am

Kako ke kazis...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Jул 21, 2008 10:55 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 9:30 am

OK
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 4:00 pm

Имам предлог, да направиме www.angeli.com.mk , sto ke kazete, Kris ako imas kreditna karti4ka, da bide ferski da stavime site po nekoj denar i da kupis domain, zar nema da bide cool? Moze i strana da napraveme ne samo forum?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 4:01 pm

ejjj da
jas sum ZAAA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@nu6k@
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 190
Age : 23
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 4:01 pm

I jaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 4:15 pm

dobra ideja super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Aвг 10, 2008 4:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:44 am

ace.radevski напиша:
Имам предлог, да направиме www.angeli.com.mk , sto ke kazete, Kris ako imas kreditna karti4ka, da bide ferski da stavime site po nekoj denar i da kupis domain, zar nema da bide cool? Moze i strana da napraveme ne samo forum?

kako mislis? ovoj forum da go nosi toa ime? veke mi predlozija domen i toa besplaten zatoa sto forumov napravil mnogu poeni pa sleduval domen... sea uste ne sum sednal asalno da razgovaram so deckoto ali kaj i da e ke se smeni adresata

mislam deka ke bide www.angeles.com zatoa sto angeli ne e slobodno

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:46 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:48 am

rabotata e sto MK ne moze da ima zatoa sto ke bide besplaten domen, a ako staam www.casiangeles.com ke ima problem zatoa sto veke postoi takva strana

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:48 am

epa neka bite togas kako ti ke kazes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:49 am

Abe kak ke kazis ti taka ke bide
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:50 am

edinstvena opcija e ako sakate moze da bide www.casiangeles.com.mk MISLAM DEKA MOZE ako sobereme site pari za da si kupime sopstven domen

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 4:53 am

moze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 5:45 am

www.casiangeles.com.mk i jas vikam, a moze da sobereme pari
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:23 am

ace.radevski напиша:
www.casiangeles.com.mk i jas vikam, a moze da sobereme pari
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:44 am

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:55 am

pa kako bi mozele da sobereme pari?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 7:09 am

епа ке отвориме една сметка и ке пратиме сите на неа по 50 или 100 денари колку ке излезе таму...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 3:24 pm

Da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 5:39 pm

Ne svakum kak aj kazejte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:38 pm

абе уште не е решено ако решиме ке објасниме како иде тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Aвг 11, 2008 6:39 pm

Ok kak ke kazis ne sa nerviri oks?so ke pravme bez tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: