Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Ное 07, 2009 12:45 pm

јас мислам дека не е потребен chat на форумов.....

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Ное 07, 2009 12:46 pm

Да да Chat како на мсн и фацебоок(меѓу две лица).Зошто вака мораш да праќаш порака,па додека стигне,додека ја добие,додека ти прати,додека прочиташ помина ден!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Ное 07, 2009 12:49 pm

LoveCasiAngeles напиша:
Да да Chat како на мсн и фацебоок(меѓу две лица).Зошто вака мораш да праќаш порака,па додека стигне,додека ја добие,додека ти прати,додека прочиташ помина ден!

па за праќање пораки и веднаш да ги прочиташ и да одговориш имаш мсн и фејсбук.....

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Ное 08, 2009 12:19 am

па може да се направи и аватар на неделата и да се случуваат промени на некои работи како: нова боја на линковите, на сликите, можеби и позадината и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Ное 08, 2009 2:29 am

Chat e glupo ima na se ne e potrebno na forumov potpis na nedelata mi se dopagja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Ное 08, 2009 8:27 am

Како сакате само предлог дадов!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Ное 08, 2009 8:38 am

LoveCasiAngeles напиша:
Ми се допаѓа ова потпис на неделата


И на менее!! Одвај чекаам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Ное 11, 2009 4:22 pm

Пошто Крис нема многу време.. и неможе да постигне да прави почесто.. лукови на форумов... јас предложувам да се најде Дизајнер кој ќе ја врши таа работа почесто да се менува скинот. Вака цела сезона 1 скин... искрено на секој му е здосадило... ама како сака тој.. можеби несака некој друг да го прави тоа.. освен него.. неззз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Ное 11, 2009 5:22 pm

Е кога сум оставил една цела сезона да биде еден скин? вторава сезона поминаа два или три скина, а да не зборам колку логоа сменивме во текот на плавиот скин кој што најмногу седеше

па не е интересно секој месец да имаш различен изглед, треба да се навикнеш бидејки ова е озбилен форум, а не хај фајв профил

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Ное 12, 2009 3:25 pm

Bidejki pocna 3-ta sezona a utre ke dojdat Pedro,Luna y Jaime i moze uste nekoj ne znam tocno mislam deka treba kako za Mar,Melody da ima bidejki ima vo ostanati likovi toa da se zeme i da se napravi kako za Mar,Melody,Cielo samo da se dopolnat za tie vo treta novi likovi sto se
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nina2
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 22
Registration date : 2009-08-17

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Ное 13, 2009 2:10 pm

Misalm da ima za poznati i neodamnesni bendovi grupi da ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Ное 13, 2009 2:34 pm

Да бе и вие вашиот ејнџлс да го пишете..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Ное 13, 2009 2:39 pm

Miss.Igarzabal* напиша:
Да бе и вие вашиот ејнџлс да го пишете..
Aham se soglasuvam so Boyanchuzz
Сега супер е тоа со новите ликови ама мислам дека треба да се додадат и Луна,Педро,Хаиме,Кика итн...Како што ги додадовте Камило,Хоупи и Хустина Сиело стана Паз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Јан 01, 2010 11:26 am

Decki mene ne mi se dopaga slikata na ovoj rank nekako ne mi e ubava:

Dali ke mozete da ja smenite?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Јан 01, 2010 12:58 pm

Tei4 напиша:
Decki mene ne mi se dopaga slikata na ovoj rank nekako ne mi e ubava:

Dali ke mozete da ja smenite?
!
Еее,многу бараш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Јан 01, 2010 5:56 pm

Жалам што не ти се допаѓа, но не сме тука да ја исполнуваме секоја ваша желба

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 02, 2010 4:16 am

Chris напиша:
Жалам што не ти се допаѓа, но не сме тука да ја исполнуваме секоја ваша желба

Да ама не може да ја смениме во толкаво време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 02, 2010 5:18 am

Dobro nema vrska...Niso...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јан 05, 2010 7:38 am

Јас давам предлог на пример како што се веб новели да има и приказни.
Наместо да има епизоди овде само една ама долга приказна.
Разбирате??

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 11:15 am

Да се направи тема само нз како да се вика..Во која што ке можеме да пишеме за астрономија, планети,жив свет,сонови,страшни приказни,пророци и такви работи ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 11:51 am

Неможе страшни,само страшни не плис!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 11:53 am

да нема да можам да спијаммм

Само за животни природа и така
а за страшни работи никакоо

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 11:55 am

Дап,тоа да ама страшно никако!
Ако сакаш ти Феномен напрај си форум за страшни приказни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 11:57 am

хахаха да

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Јан 09, 2010 12:06 pm

awe ne za zivotni . .za planeti, ziviot svet, kraj na svetot, takvi raboti, kosmari, luge koi ne plasat, takvi raboti..ako nesakate ne gi 4itajte strasnite prikazni..ama jas imam nekolku epten interesni..

Ke se napravi vakva tema ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 19 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: