Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 7:05 am

ајде пукајте, имате нови категории

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:35 pm

Cris a moze li da napravis chat
(znam deka zamaram ama)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:42 pm

не ми е тешко ама мислам дека нема да го работите како и на секој форум што стои за украс така ке биде и овде... но вие одлучете ако сакате ке направам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:43 pm

fala jas sakam bas bi bilo super samo treba da se dogovorime i site da bideme prikluceni togas zoso samo taka bi bilo super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:45 pm

ајде ке направам што можам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:45 pm

fala cris rekov jas treba da te proglasime za najdobar admin haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:48 pm

хехехе, па затоа сум тука да направам нешто квалитетно


ајде ве поканувам на чат, најдоле на форумот JOIN THE CHAT

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Јун 24, 2008 5:48 pm

eve idemeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 25
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 30, 2008 3:52 pm

Moze li da se otvori topic kade ke mozeme da komentirame za drugi glumci koi ne se od Angeli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 30, 2008 4:00 pm

pa odi vo: razgovori koj ne se povrzani so serijata
i tamu otvori si sama
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 25
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 30, 2008 4:42 pm

podobro da ima mesto na pr"glumci i glumici od drugi serii"i tamu da otvarame,otkolku se da pikame vo ragzgovori koi ne se povrzani so serjata...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 30, 2008 4:50 pm

e da imas pravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 30, 2008 4:55 pm

da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angel4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 44
Age : 23
Location : Skopje
Registration date : 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 3:45 am

mnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 4:52 am

ај ке отворам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 5:19 am

Јас мислам дека би било супер и да направиме една категорија МУЗИКА ОД СЕРИИ / ТЕЛЕНОВЕЛИ таму ќе се ставаат и симнуваат, но не и оставање коментари, туку коментарите да се направат во тема во истата категорија "КОМЕНТАРИ ЗА МУЗИКА ОД СЕРИИ/ТЕЛЕНОВЕЛИ"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 8:05 am

AJ KIKO STAVI PODFORUM WEBNOVELI, KADE STO KE MOZEME DA PISUVAME SVOI PRIKAZNI...MOZE?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 8:46 am

da super e toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 8:55 am

super ideja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 9:37 am

i jas se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 10:17 am

bravo cris sto otvori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Jул 01, 2008 2:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Jул 02, 2008 2:01 pm

Ej само нешто ве молам, коментарите не ги пишувајте во темите каде што се песните, му реков на Крис да стави нова тема само за Коментари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Jул 02, 2008 3:17 pm

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Jул 02, 2008 3:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: