Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 4:17 am

ФАЛА:)
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 6:06 am

Среќен роденден и се најубаво :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 6:24 am

Смики срце најсреќен роденден, се најубо и гоолема гоолема да растиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 6:53 am

Среќен роденден и се најубаво Смикки

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 7:22 am

#cyrusforever ♥ напиша:
Среќен роденден и се најубаво Смикки

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 7:32 am

Среќен роденден Смики, се што сакаш да ти се исполни

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 8:10 am

фала , срцки !!
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 8:12 am

Endzela.♥ напиша:
Среќен роденден и се најубаво :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 8:48 am

Фала :)
Вратете се на почетокот Go down
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 17, 2012 4:18 am

Среќен роденден и се најубаво! :) :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 17, 2012 4:50 am

Maja=] напиша:
Среќен роденден и се најубаво! :) :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 18, 2012 7:41 am

Среќен роденден Смики и сенајубо :)
со малку отпојке закаснување .. ,ал дека не бев тука зато :D

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 7:15 am

Среќен роденден Иси и се најубаво ^^ <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 7:38 am

Среќен Роденден и на двете (сега видов)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 8:13 am

Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 8:39 am

tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 8:50 am

zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 8:58 am

Фала ви срцки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 10:17 am

Среќен роденден Иси, се најубаво♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 10:42 am

TeahPayne♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 11:15 am

#invisible напиша:
Среќен роденден Иси, се најубаво♥

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 11:56 am

#tinnastyles.♥ напиша:
TeahPayne♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 1:07 pm

Srejken rodenden Isi,se najubavo,se sto sakas da ti se ispolni

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 1:08 pm

waldorf~bass.♥ напиша:
#tinnastyles.♥ напиша:
TeahPayne♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Јан 24, 2012 1:14 pm

new.york.x3 напиша:
waldorf~bass.♥ напиша:
#tinnastyles.♥ напиша:
TeahPayne♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Среќен роденден Иси и сите жебли да ти се исполнет,голема да ми растиш да ти се множат годините и тн...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: