Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 4:42 pm

фалааааа срцееее.те сакааам наај.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 4:47 pm

Среќен роденден Вале, се најубаво и да ти се исполнат сите желби :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 4:51 pm

#cyrusforever ♥ напиша:
Вале срце најсреќен нека ти е роденденот,се најубаво,се што сакаш да ти се исполни и честито полнолетство !! Те сакаам

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 4:53 pm

фалаа Анастасија. :)

ФАЛАА КИМЕНЦЕЕЕЕ,ТЕ САКАААМ НАЈВЕЌЕЕЕ.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 5:32 pm

Its a nice feeling when you know that someone likes you,
Someone thinks about you, someone needs you;
But it feels much better
When you know that someone
Never ever forgets your birthday.
“HAPPY BIRTHDAY VALE”.

Love you!! ♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 5:33 pm

thank you Sarah.I adore you.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 12:51 am

Среќен роденден Вале .. да ти се испалнат сите желби
.. да си го видиш зеин .. и се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 3:23 am

Среќен роденден Вале ♥ Се најубаво, сите желби да ти е исполнат, сите сонови да ти станат реалност ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 4:18 am

фалаа ви и на дветее.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 4:52 am

Нека оваа порака стигне до тебе, нека те гушне место мене, нека те бакне на овој ден и нека ти посака СРЕЌЕН РОДЕНДЕН. Те обожавааам сонце! ♥ ♥ ♥

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 5:16 am

среќен роденден :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 5:21 am

Фалаааа Јасееее. . Те сакааам наај.

Фалааа Мартина. :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 8:29 am

Среќен роденден и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Јан 05, 2012 2:40 pm

Среќен Роденден Вале и се најубо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 3:57 pm

Смики, сонце денесз е твој ден и уживај во него. Среќен роденден, се најубавко да ми ти се исполнат сите желбички и голема да ми порасниш! ТЕ САКАМ НАЈВЕКЕ! ФАЛА ЗА СЕ ШТО СТОРИ ЗА МЕНЕ, ФАЛА ШТО ПОСТОИШ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 4:03 pm

Фала , срце мое !! :******
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 4:56 pm

Среќен роденден и се најубаво!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 5:12 pm

фала Вале :)
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 5:21 pm

КимеxD

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 5:36 pm

'If I had the energy of wishing you a Happy Birthday a thousand times in the day today, I would do it. Not because I want to show off how much I can talk, but because I want to show off how much you mean to me. May you have a super fun Birthday and rollicking years ahead.'Среќен Роденден ќеркичко моја, фала ти за се што стори за мене,никогаш нема да те заборавам. Те сакам најмногу срцееееее!!! И да знаеш јас секогаш сум тука за тебе!!!
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Јан 15, 2012 5:50 pm

леле а од каа си ги сменавте имињата .. Јас се мислам ти си Вале :OOO
Фала Киме ;**

мамиииии нај фала и знајш дека пренајногу те сакам !!! you are my mother
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 2:35 am

Смикушче среќен роденден сонце и се најубаво :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 2:54 am

Среќен Роденден и се најубаво <3:*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 3:05 am

falaaa
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 16, 2012 4:15 am

среќен роденен :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: