Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Окт 04, 2011 12:42 pm

Среќен роденден Тини и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 4:48 am

Среќен роденденнннн Бокииииииииииииииииииии!!
Се што сакаш да ти се исполнии, многу успех!
Те сакам најмногууууу!!!

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 4:52 am

Среќен роденден Боки!
Се шо сакаш да ти се исполни и да си здрава и жива уште 10000 години!
Те сакам срце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 5:41 am

Боки срце најсреќен роденден и се ама буквално се најубаво...Те сакам

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 5:51 am

miss.perfect.♥ напиша:
Боки срце најсреќен роденден и се ама буквално се најубаво...Те сакам

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 5:56 am

Фала прееемногу дечки, ве сакам НАЈ ♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 8:35 am

Боки најнајнајсреќен роденден.
Сите желби да ти се исполнат и многу љубов,среќа,успех,здравје итн.
ilysm

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 8:51 am

Бокии,сонцее моеее најубавоо среќееен родендеен,се најубаво и сите желби да ти се исполнат.те сакааам нааај.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 10:41 am

фалаа премногу ♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:01 am

hb

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:25 am

halfalive- напиша:
Боки најнајнајсреќен роденден.
Сите желби да ти се исполнат и многу љубов,среќа,успех,здравје итн.
ilysm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:26 am

Бојанче,, среќен роденденнн & се што сакааааааш да ти се исполнии!!
сите желби & соништа да ти се остварат! те сакам!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:45 am

foreveryoung.x напиша:
Бојанче,, среќен роденденнн & се што сакааааааш да ти се исполнии!!
сите желби & соништа да ти се остварат! те сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:46 am

Боки среќен роденден, се нај нај убаво и сите желби да ти се исполнат !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 11:54 am

фала срцкии, ве сакам

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Окт 12, 2011 12:18 pm

Бојанче, срцкаааа, најсреќен роденден, се најубаво и сите желби да ти се исполнат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Окт 13, 2011 6:33 am

фалаа

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Окт 13, 2011 8:09 am

Боки среќен реоденден и се најубаво! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Окт 13, 2011 8:22 am

Фала Маја ♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Окт 14, 2011 2:56 am

Бојанннааааа најсреќен роденден сонце ... каснам но ке прочиташ во присутност/ отсутност ... но сепак најсреќен нека ми ти е роденденов .. многуу здравје среќа и сите желби да ти се исполнаттт ... и те САКАМ значи Највеќе и без тебе форумот не би бил она што е <3333333333333 :**
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Окт 14, 2011 11:51 am

Нема врска, фалааа нај нај за зборовите ♥
те сакам♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Окт 14, 2011 12:12 pm

Среќеен роденден срцее! каснам знам :S
ама сепак се најјјјј♥♥

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Окт 14, 2011 12:19 pm

.glamorous~ напиша:
Среќеен роденден срцее! каснам знам :S
ама сепак се најјјјј♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Окт 14, 2011 12:33 pm

небитно:)
Фалаа.♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Јан 04, 2012 4:38 pm

Вале срце најсреќен нека ти е роденденот,се најубаво,се што сакаш да ти се исполни и честито полнолетство !! Те сакаам

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: