Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПорака
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 24
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Фед 06, 2012 1:13 pm

Maja=] напиша:
Теа среќен роденден и се најубо! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maee♥
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 23
Age : 20
Location : Кај мене в соба
Registration date : 2012-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Фед 13, 2012 3:23 pm

loverobsten♥ напиша:
Maja=] напиша:
Теа среќен роденден и се најубо! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 7:23 am

Мартиии срцке моја најубава, среќен роденден! Голема да растеш xD Се што ќе посакаш да ти се исполни, те сакам НАЈМНОГУ!♥
п.с. чувај тортаа

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 7:28 am

Марти среќен роденден и се најубо :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 8:02 am

Happy b-day Marty & all the best !
Have fun & be happy <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 8:28 am

tomlinson♥ напиша:
Марти среќен роденден и се најубо :*

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 9:03 am

zaynmalik x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Марти среќен роденден и се најубо :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 9:07 am

Марти среќен роденден и се најубо! :) :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 1:14 pm

Фала ви луѓе, ве сакам <33
инаку Боки, ќе чувам за тебе едно парче ^.^ <3

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 2:47 pm

Maja=] напиша:
Марти среќен роденден и се најубо! :) :*

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Мар 23, 2012 2:52 pm

Насреќен родендееен Мартии & се најубаво! сите желби да ти се исполнатт!!!
пс. И за мене чувај торта срцкаа!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мар 24, 2012 5:29 am

Фалаа и ќе ти чувам торта Ивона ♥

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мај 05, 2012 5:20 am

Sreken Rodenden Lozanoska -Emi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мај 05, 2012 8:51 am

Фала Мими...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мај 05, 2012 10:03 am

Poli love напиша:
Sreken Rodenden Lozanoska -Emi

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мај 05, 2012 12:41 pm

tomlinson♥ напиша:
Poli love напиша:
Sreken Rodenden Lozanoska -Emi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Мај 05, 2012 3:38 pm

new.york.x3 напиша:
tomlinson♥ напиша:
Poli love напиша:
Sreken Rodenden Lozanoska -Emi

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Мај 06, 2012 3:53 pm

Среќен роденден Еми се најубо! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Мај 07, 2012 12:06 am

Maja=] напиша:
Среќен роденден Еми се најубо! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Мај 07, 2012 6:44 am

#foreverselena♥ напиша:
Maja=] напиша:
Среќен роденден Еми се најубо! :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Мај 15, 2012 10:42 am

Со големо закаснување, али не бев овде, Среќен Роденден Еми и се најубавко! ^_^
Вратете се на почетокот Go down
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Мај 15, 2012 11:44 am

Фала ви на сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: