Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 9:37 am

Ен Мери, среќен роденден уште многу многу многу години да го славиш, се најубаво и сите желби да ти се исполнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 12:17 pm

watson~♥ напиша:
Maja=] напиша:
среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 12:24 pm

potterholic# напиша:
watson~♥ напиша:
Maja=] напиша:
среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 2:38 pm

#lovefool.♥ напиша:
potterholic# напиша:
watson~♥ напиша:
Maja=] напиша:
среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 4:11 pm

Icecreambille x3 напиша:
#lovefool.♥ напиша:
potterholic# напиша:
watson~♥ напиша:
Maja=] напиша:
среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Сеп 22, 2011 5:41 am

Среќен роденден Анамари, се НАЈ ♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Сеп 22, 2011 10:38 am

@laliespos напиша:
Среќен роденден Анамари, се НАЈ ♥
Вратете се на почетокот Go down
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Сеп 22, 2011 11:15 am

~Vampire Girl♥ напиша:
@laliespos напиша:
Среќен роденден Анамари, се НАЈ ♥

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Сеп 22, 2011 12:09 pm

Анам среќен роденден и се најубаво ! ♥

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 3:11 am

Тини,срцка среќен роденден,се најубаво и сите желби да ти се исполнат.Те сакам нај ! ♥

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 4:50 am

Тииниии срце моеее,среќен роденден,се најубаво,се шо сакаш да имаш,во животот ти посакуваам сите желби да ти се исполнат,да имаш успех на секое поле,да си здрава и секогаш насмеана,да бидиш со тој шо го сакаш и све најнај.♥
УШТЕ ЕДНАШ СРЕЌЕН РОДЕНДЕН,СЕ НАЈУБАВО,СЕ ШО САКАШ ДА ТИ СЕ ИСПОЛНИ,ДА ИМАШ СЕ,И СИТЕ ЖЕЛБИ ДА ТИ СЕ ОСТВАРАТ.
ТЕ САКАААААААААААААААААМ НАЈВЕЈЌЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 5:27 am

criminalmind x3 напиша:
Тини,срцка среќен роденден,се најубаво и сите желби да ти се исполнат.Те сакам нај ! ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 5:36 am

Icecreambille x3 напиша:
criminalmind x3 напиша:
Тини,срцка среќен роденден,се најубаво и сите желби да ти се исполнат.Те сакам нај ! ♥

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 5:52 am

criminalmind x3 напиша:
Тини,срцка среќен роденден,се најубаво и сите желби да ти се исполнат.Те сакам нај ! ♥

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 6:59 am

Валеееее фалааа срцкаа многуу! и јас тебеее те сакамм нај
Бисеее фала фала фала нај на свет златоо,ТЕ ОБОЖАВАМ НАЈМНОГУУУУУУ
Icecreambille x3 не ми текнува како се викаше, фалааа
Јасе фалаа срцка мнггг,те обб
Икии фалааа срце мое,НАЈ ТЕ САКАММ

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 7:25 am

Тиниии срценцеееееее среќен, најсреќен роденден, се најубаво и сите желби да ти се исполнат!! Те сакам највеќе сонценцеее!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 9:30 am

Тинии среќен роденден, се најубаво, што сакаш да ти се исполни ♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 10:13 am

Среќен роденден Тини, се најубаво и да ти се исполнарт сите желби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 10:25 am

Среќен роденден Тини, многу успех и среќа понатаму :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 10:40 am

Tинии среќен роденден, се нај убаво уште мн мн мн години да го славиш !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 10:44 am

Фалаа срцки на сите, ВЕ САКАМ!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 11:13 am

Тини срце најсреќен роденден,сите желби да ми ти се исполнат да растиш и живееш уште сто години,многу успех и среќа во секое поле од животот....Те обожавам најмногу

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 1:07 pm

тинииииииииииии нај нај најј среќен роденден! да си бидеш жива и здрава, големааа да пораснеш, уште повеќе шмекање оваа година знам дека те бива за тоа, па и некој дечко, мувач, у школо само петки да редиш и сите желби да ти се исполнат! лаааааааааааав јууу.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Окт 03, 2011 2:51 pm

#lovefool.♥ напиша:
Среќен роденден Тини, се најубаво и да ти се исполнарт сите желби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Окт 04, 2011 6:48 am

Киме фалааааааа срце мое,ТЕ САКАММММ!!
Ели фалааа многууу срцка,те сакамм премногууууу
Мимии тенкјууу

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: