Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да го рекламираме форумот !

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Да го рекламираме форумот !   Чет Јан 19, 2012 2:21 pm

Па , сите можеме да забележиме дека форумот не е тоа што беше како порано . Летото беше многу многу поактивен . Разбирам сите имаме обврски но сепак одвојубавме време и за онлајн .. Па затоа решив да организирам една „акција“ за да го изрекламираме форумот и да добиеме повеќе активни членови .. Јас како организатор ве повикувам кој сака да учествува нека се пријави подолу или пак нека пише кај мене ПП .. засега само треба да се пријават кој сака да учествува .. па за се друго ќе се договориме тие шо учествуваме иако веќе имам смислен некој план како да го сториме рекламирањето но , сепак да видам дали има доволно кои ја подржуваат оваа „акција “ . :) !

1.Јас (#foreverselena♥[Леонора])
2.Ели (мiss reвellious. x3)
3.Бисе (#cyrusforever ♥)
4.Мони (~monnie♥)
5.Тити (piixelatedstory♥)
6.Тини (#tinnastyles.♥)
7. Иси (..bugi=)♥)
8. Киме (tomlinson♥)
9. Ангела (Endzela.♥)
10. Кики (zombie#)
11. Мими (Poli love)
12.Искра (#cyrus)
13.Бони (Bonnie*)
14.Марија (TEENS&Chinita♥)
15.Вале (zaynmalik x3)


Последната промена е направена од #foreverselena♥ на Пон Јан 23, 2012 2:07 pm. Мислењето е променето 6 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Чет Јан 19, 2012 2:24 pm

Јас! :))

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Чет Јан 19, 2012 3:10 pm

olders?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 8:39 am

јас :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 9:15 am

JAS!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 10:19 am

meh :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 10:50 am

piixelatedstory♥ напиша:
meh :D

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 2:52 pm

И јас сум тука.
Секако дека лето е друго ама како што гледаме сите наоѓаме време и преку школската година да сме на фб па мислам дека и за овде може да најдеме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 3:44 pm

Ај и јас :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пет Јан 20, 2012 6:38 pm

Јас :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Саб Јан 21, 2012 1:16 am

ни треба уште еден и да започнеме :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Саб Јан 21, 2012 5:19 am

muah :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Саб Јан 21, 2012 1:48 pm

Готово ! Пријавувањето заврши .. сега ќе видам кој се онлајн и на некој ПП ќе пишам : ) !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Нед Јан 22, 2012 3:30 pm

јас!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 11:21 am

Сакав да се пријавам, ама касно видов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 12:16 pm

epa ne mora da se zadrzuvame na 10,sto povejke tolku poubo :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 12:51 pm

#cyrusforever ♥ напиша:
epa ne mora da se zadrzuvame na 10,sto povejke tolku poubo :)

ДА!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 1:22 pm

јааасс!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 1:53 pm

ајде ќе ве пишам и двете
и кој сака може уште да се пријавува јас со тина нешто се договорив ама стефан прво да го прашаме па ќе почнеме со подготовките за проектот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 1:57 pm

tomlinson♥ напиша:
Ај и јас :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Пон Јан 23, 2012 2:18 pm

А пошо ке ни испаднит голема работа ке видиме шо ке кажет Крис и Стефан,не е толку лестно,би сакал да е така али ај ке вииме.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Вто Јан 24, 2012 5:24 am

Вака ми треба некој шо има активна страна .. нели тие шо се ко за некои серии или статуси ама со мн. членови нели нешо квизови праат и такви салтанати .. е сега ми треба некој шо има таква страница со повеќе од 100 лајка ... кој има нека пише или овде или ПП
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Чет Јан 26, 2012 5:28 am

сори за пост врс пост
вака дечки јас на некои пратив да рекланираат форумчево по фб кој е заентересиран нека пише кај мене ПП и ќе му дадам и нему тај текстот и ќе казам кај на фб да рекламира .. п.ц Ч секако не на чат .. нема да рекламира на некои деца туку на др места :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Нед Фед 26, 2012 11:29 am

Forumov ne e tolku aktiven kako porano site clenovi samo se registiraat i ne pisaat nisto ajde da napravime nesto da bide ko porano aktiven ovaj forum.?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   Нед Фед 26, 2012 11:57 am

Poli love напиша:
Forumov ne e tolku aktiven kako porano site clenovi samo se registiraat i ne pisaat nisto ajde da napravime nesto da bide ko porano aktiven ovaj forum.?
Јас мислам дека во форум не сме многу актвини,оти сепак е учебна година и повејќе се посветуваме на учењето,во лето сме сите акотивни и тоа многу затоа тогаш може да го започенем проектот. ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да го рекламираме форумот !   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да го рекламираме форумот !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: