Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 2:48 am

мiss вieвer. напиша:
ана марија најјубаво да си поминеш, we'll miss you ! <333

EmmaChanArashi напиша:
Going off from 1st September to 10th June.
I will miss you all, hope that someone will miss me back (impossible)

so long, why?!

па училиште. можда ќе се укл за викендите али ништо не гарантирам сега :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 5:06 am

Еми бе,ваљда ќе се уклучиш,имај фејт бе дааа :(
Анам,најубаво помини си и слики чекам,ќе ми недостигаш,ily

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 5:18 am

Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 5:55 am

Todoroska♥ напиша:
Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:04 am

Todoroska♥ напиша:
Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.

П.С:Јас утре (рано наутро) одам на одмор и се вракам за една недела. Ке ми фалите сите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:06 am

Убав помин :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:07 am

најубаво да си поминиш.Да не ме заборавиш!Те сакам и ке ми недостигаш.
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:26 am

Фала Бисе (:
Тебе ли да те забравам? Ке ми фалиш најнајнајмногу! Те сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:26 am

~imperfect. напиша:
Еми бе,ваљда ќе се уклучиш,имај фејт бе дааа :(
Анам,најубаво помини си и слики чекам,ќе ми недостигаш,ily
епа сеа незнам, на почетокот почесто, после по не, времето ќе кажи, неможам ништо јас, ама знајте јас ко вирус сум ко ќе дојдам нема да можи да се откачите од мене xD

Todoroska♥ напиша:
Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.
.biisse:)♥ напиша:
Todoroska♥ напиша:
Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.
ќе видиме, и јас така се надевам

♥AnnyBieber напиша:
Todoroska♥ напиша:
Eмии се надевам ке се уклучуваш почесто.
АнаМари ке ми недостигаш & најубаво да си поминиш.

П.С:Јас утре (рано наутро) одам на одмор и се вракам за една недела. Ке ми фалите сите!
најубо помини си. и ти мене многу ќе ми недостигаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:49 am

Еми ќе ми недостасуваш, и се надевам дека ќе се уклучувааш!!
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 6:51 am

♥Parawhore♥ напиша:
Еми ќе ми недостасуваш, и се надевам дека ќе се уклучувааш!!
и ти мене многу ќе ми недостигаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 11:17 am

Емии :)
Најди време да се уклучиш и не не заборавај :*
we'll miss you.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 11:20 am

Ане како бе така ни да те гушнамм
најубаво да си поминеш и да не ме забравешш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 11:25 am

unloved.snowflake# напиша:
Емии :)
Најди време да се уклучиш и не не заборавај :*
we'll miss you.
will miss you a lot back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 3:28 pm

тhe.Gomez♥ напиша:
Ане како бе така ни да те гушнамм
најубаво да си поминеш и да не ме забравешш
Абе ко ке се вратам обавезно идам кај тебе на мош и на спање ке останам (и за тебе ама и за ...... знаеш кој :$ ) Те сакам нај и нема шанси да те забораваааам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 6:52 am

Здравоо дечкии :)
i'm backk!
летов о го поминав кај тетками во црна гора,па затоа и неможев да се укл,и така завчера се вратив,ке се обидувам да сум повеќе редовна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 6:53 am

.marshmallow♥ напиша:
Здравоо дечкии :)
i'm backk!
летов о го поминав кај тетками во црна гора,па затоа и неможев да се укл,и така завчера се вратив,ке се обидувам да сум повеќе редовна
welcome back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 7:40 am

Фала :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 7:50 am


welcome back

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 7:50 am

Apostolovska♥ напиша:

welcome back

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 8:03 am

Фаала Киме и Вале :)) ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 9:02 am

welcome back
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 9:14 am

Todoroska♥ напиша:
welcome back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 11:42 am

Добредојде назад, Боки

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 6:14 pm

фала срцки :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: