Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 25, 2011 6:45 pm

Бокииии, welcome back срцкаа!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 26, 2011 1:11 pm

foreveryoung.x напиша:
Бокииии, welcome back срцкаа!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 26, 2011 2:39 pm

Јас понеделник одам на одмор Грција, 10 дена. Кога ќе стигнам до интернет, ќе се уклучам. :)

Ќе ми недостасувате сите.
Ве сакам многу. Навистина ве сакам. Можеби ќе помислите дека сум улава што го пишувам ова во ваква ситуација, ама навистина сте посебно нешто што ми се случило.
♥♥♥

P.S. пишувам сега дека деновиве нема да имам интернет и можеби само уште еднаш ќе се уклучам до понеделник. :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 26, 2011 4:35 pm

Јанчи срце мое,најубаво да си поминеш,да се изнасликаш,изнакапиш,изнасончаш,абе да се изнауживаш и некој да си најдиш ќе ми недостасуваш проклето,те сакам :(
а иначе во кој град ? :):*

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 26, 2011 11:36 pm

Бисеееее ♥♥♥ :( И ти мене. најмногу.. !
Јас и баба ќе одиме сами, заедно.
Лептокарија одиме :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 1:37 am

Јанчи срцка најубаво да си поминеш , Да се исончаш и изнашеташ
И да се сликаш обавезно <3ИИ да знаеш дека ќе ми недостигаш
Те сакам и немој да ме заборавиш Знаеш во последно време ептен те засакав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 2:47 am

тhe.Gomez♥ напиша:
Јанчи срцка најубаво да си поминеш , Да се исончаш и изнашеташ
И да се сликаш обавезно <3ИИ да знаеш дека ќе ми недостигаш
Те сакам и немој да ме заборавиш Знаеш во последно време ептен те засакав

Фала ти многу
И јас те сакам, премногу ♥♥♥
По сликањето не сум многу xD
ќе ми фалиш ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 3:15 am

Епа супер сонце,знаеп најубавооооо помини си ! И сепак шмекај некој :Р и највејќе ќе ми фалиш :((

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 4:10 am

најубаво да си поминиш Јана :*
а нашколо нели одиш?
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 4:23 am

unloved.snowflake# напиша:
Јас понеделник одам на одмор Грција, 10 дена. Кога ќе стигнам до интернет, ќе се уклучам. :)

Ќе ми недостасувате сите.
Ве сакам многу. Навистина ве сакам. Можеби ќе помислите дека сум улава што го пишувам ова во ваква ситуација, ама навистина сте посебно нешто што ми се случило.
♥♥♥

P.S. пишувам сега дека деновиве нема да имам интернет и можеби само уште еднаш ќе се уклучам до понеделник. :/

најубаво помини си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 5:02 am

Фала Смики и Ема :)) вс.
Па една недела нашкола нема да одам :DD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 5:27 am

Јанчиииии саонце најпреубаво да си поминиш.Ќе ми недостасувааш.Те сакам сонцее
Вратете се на почетокот Go down
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 5:30 am

Јанааааааааааааа најубаво да си поминиш, да си изнауживаш таму! Ќе ми недостигаш најмногуу Те сакам највеќе!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 6:21 am

gossip.girl♥ напиша:
Јанааааааааааааа најубаво да си поминиш, да си изнауживаш таму! Ќе ми недостигаш најмногуу Те сакам највеќе!!

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 6:35 am

Ilaceva♥ напиша:
gossip.girl♥ напиша:
Јанааааааааааааа најубаво да си поминиш, да си изнауживаш таму! Ќе ми недостигаш најмногуу Те сакам највеќе!!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 7:01 am

Фала ви дечки најмногу
Ве сакам, онака премногу ! ♥♥♥♥
ќе ми фалите..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 27, 2011 9:27 am

Jaс до утре сум на поседок кај баба ми а понеделник заминувам на одмор Гриис :) Ке ми недостасувате али ако најдам нет ке се уклучувам :DD :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 28, 2011 1:39 am

Хелоу ме немаше два дена бев село и аку беше најубо ми фалевте

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 28, 2011 1:49 am

Цитат :
Jaс до утре сум на поседок кај баба ми а понеделник заминувам на одмор Гриис :) Ке ми недостасувате али ако најдам нет ке се уклучувам :DD :)
убаво помини си. :)<3

Цитат :
Хелоу ме немаше два дена бев село и аку беше најубо ми фалевте
i missed you too. welcome back :)<3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 30, 2011 11:03 am

Јас се вратив (: Ми фалевте сите нај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 30, 2011 11:06 am

EmmaChanArashi напиша:


Цитат :
Хелоу ме немаше два дена бев село и аку беше најубо ми фалевте
i missed you too. welcome back :)<3
Фала <3

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 30, 2011 11:18 am

welcome back <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 31, 2011 6:14 am

Од 1ви Септември нема да бидам толку активна ;)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 31, 2011 6:29 am

Поради тоа што е одам на училиште че се уклучувам поретко.
Мн.ќе ми фалите сите посебно:Бисе,Киме,Јасе,Тами,Кики,Емилија,Сара,Иси,Марти сории ако некого заборававив.ВЕ САКАМММ


Последната промена е направена од never.give.up♥ на Сре Aвг 31, 2011 4:49 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 31, 2011 12:29 pm

Прам пауза од форумов :)
ве сакам сите, иако не ме сакате сите мене :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: