Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 5:52 am

преубавоо ее :))

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:04 am

Сеа е ТОП. Се радувам е***о :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:06 am

Се е преубаво, ама само левата страна кај мене е сина, десната е бела ...
Така ли е и кај вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:06 am

Не е така Веки. Незнам зошто ти е така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:07 am

и кај мене е така
пресупер е сега само може да се сменат и тие за нови мислење , нема нови мислења , форумот е заклучен ама немора :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:08 am

Супер е сега! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:09 am

Ќе се мења и тоа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:10 am

убаво :)
андреј и кај мене се покажува така како кај веки :l
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:11 am

https://redcdn.net/ihimizer/img607/6526/capture151.jpg
Kaj мене е вака а нз зошто :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:12 am

и кај мене е така скроз исто :l
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:12 am

Веки ctrl и - ;)
многу ти е блиску напраено и нема место и за тоа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:15 am

^^
Гледаш не ми текна на ова !
Tnq
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:16 am

Кики па така се мали буквите :l
ама ај нема веза ..си средив .. тенкс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 6:18 am

Е сеа мали биле... Дај не зезај.. Млада си бре xD
Ништо иначе. Повелете и друг пат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: