Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:05 pm


Оваа акција е за логото, иконките под логото и уште некој детаљ. За сеа ви се допаѓа логото?

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:08 pm

супер е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:09 pm

EmmaChanArashi напиша:
супер е!

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:10 pm

Преубаво е.

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:12 pm

.Предобро е. :)
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:17 pm

I don't really like the font...
Ама сепак беше избор на форумџиите.
А и може да се додаде по нешто од краевите, да не е толку празно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:30 pm

Леле Андреј преубаво е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:34 pm

многууу е убаво .........најубавоо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:39 pm

Ilaceva♥ напиша:
EmmaChanArashi напиша:
супер е!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 4:57 pm

Одлично е се !
А кога ќе се стави ова лого и овие иконки или што и да се ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 5:03 pm

Ви благодарам!
HOME ()
Q&A ()
SEARCH ()
FB ()
ПРЕБАРАЈ ЧЛЕНОВИ ()
ЧЛЕНСКИ ГРУПИ aka GROUPS ()
ПРОФИЛ ()
ПОРАКИ ()
NEW ()
ИЗЛЕЗ ()
ВЛЕЗ ()
ПОРТАЛ ()
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 5:21 pm

.Супер. :D
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 5:28 pm

Многу е пре убаво :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Сре Јун 29, 2011 6:56 pm

Преубаво е :)
Вратете се на почетокот Go down
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 12:52 am

Todoroska♥ напиша:
Преубаво е :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 2:26 am

Now|mA.Criмinal напиша:
Ви благодарам!
HOME ()
Q&A ()
SEARCH ()
FB ()
ПРЕБАРАЈ ЧЛЕНОВИ ()
ЧЛЕНСКИ ГРУПИ aka GROUPS ()
ПРОФИЛ ()
ПОРАКИ ()
NEW ()
ИЗЛЕЗ ()
ВЛЕЗ ()
ПОРТАЛ ()
овие се супер, али не забележав за регистрирање ...
мислам новите членови ќе го гледаат тоа различно или ние кога ќе се одјавиме тоа ќе дели :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 3:00 am

Логото е супер, баш убаво што е сино, но тие малите не ми се допаѓаат баш, некој се на портокалево и различни се сите...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 3:06 am

piixelatedstory♥ напиша:
Логото е супер, баш убаво што е сино, но тие малите не ми се допаѓаат баш, некој се на портокалево и различни се сите...

и мене тие што се портокалови не ми се свиѓат .. поубаво ќе е сите да се плави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 3:43 am

Влез и портал сеа ќе ги направам сини, и Стефано така ми кажа.
Го пребојав скинот и тоа е се.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 3:48 am

кога ќе биде готово комплет финиш поставено се?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 4:06 am

~monnie♥ напиша:
кога ќе биде готово комплет финиш поставено се?

?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 4:49 am

gossip.girl♥ напиша:
Преубаво е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 5:05 am

...Омггг... преубаво е.. едноставно немам зборови..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 5:07 am

Сеа знае кој го прае
Фала ви ама се намачив морам да кажам. А и Стефано се намачи за ставање на позадина. Де таму многу, де малку -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   Чет Јун 30, 2011 5:46 am

преубаво е само нешто кај десната страна цело е сино кај мене :D

се знае се знае :*:*:*:*:*:*:*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 4
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: