Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2

Go down 

ВИЕ СТЕ!
1
0%
 0% [ 0 ]
2
100%
 100% [ 10 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 10
 

АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:35 am

Овде ќе избереме боја за скинот, гласајте во анкетата.
~
~
~
~
~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:39 am

само да не е третата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:41 am

Хехе, разгледував по форуми валидни скинови и на фотошоп ги најдов тие. Се надевам (како што гледам) 2 ќе биде и дека ќе ја има ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:45 am

2 да биде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:45 am

гласав за второто :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:46 am

тhe.Gomez♥ напиша:
гласав за второто :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:47 am

chocoholic.x3 напиша:
тhe.Gomez♥ напиша:
гласав за второто :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:48 am

Ilaceva♥ напиша:
chocoholic.x3 напиша:
тhe.Gomez♥ напиша:
гласав за второто :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:51 am

Сеа на Стефано нашиот драг Тина и јас да го наговориме у врска со нешто и ќе биде. Сеа и лого ќе се направи ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:52 amфалати господе нешто добро за денеска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:54 am

ти андреј ќе го праиш логото ? :P

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:55 am

mm? така мислам јас дека тој ќе го праи :D :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 11:57 am

јас сакам он да го праи, ама не е проблем и друг да го праи :))

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:00 pm

марти марти :DD
бојана е thebrunette;x3

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:01 pm

Епа во ред. Марти те чекам на ПП.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:03 pm

Абе ја мислам најубаво како лани да направиме натпревар за логотo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:05 pm

Ќе ми помогне Марти за логото кики. Ќе има 2-3 варијанти, вие ќе одлучите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:07 pm

епа супер бидете брзи :P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:08 pm

Во голема подготовка се варијантите, до вечерва 00:00 би требало да е готово.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:12 pm

јуп..едвај чекамм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   Сре Јун 29, 2011 12:17 pm

This theme is closed. Следи нова тема за фонт :$
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2   

Вратете се на почетокот Go down
 
АКЦИЈА НА ЧЛЕНОВИТЕ 2
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: