Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 8:59 am

И шо ако никој не пишува.
Си имат фанови кои ги сакаат.Ако треба да се Тин Ејнџелс на логото и Еуге не треба да стои,не е веќедел од бендот.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:00 am

Aјде бе правете што сакате ..
Очигледно е дека овдека како еден ке каже така ке биде.
Ние другите како да не постоиме..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:02 am

епа ај сите нека бидат на логото -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:03 am

.маринковиќ. напиша:
Aјде бе правете што сакате ..
Очигледно е дека овдека како еден ке каже така ке биде.
Ние другите како да не постоиме..

а сите ликови да ти ставиме??????????????????????????? ах симноке памет 1452365346346346% и наназат!♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:04 am

Ilaceva♥ напиша:
Си останувам на моето.Додека не почне и заврши 4та сезона на логото да се Сијело,Нико,Мар,Тијаго,Тефи,Рама,Тачо,Хазмин,Вале,Начо,Мелоди,Леон,Симон,Хоуп,Хустина,сепак некои се 3 сезони у серијата,не смеат да бидат заборавени.
А ко ќе заврши нека бидат Тинс 2011.Така е најправедно.

си останувам на ова.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:05 am

Симона не сите поглавните!
Како може да ставите некој од 4та сезона а некој што е од прва да не го ставите..
Абе ајде глупости!
и ја стојам зад моето!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:07 am

ДОМА
FB
ЧЛЕНОВИ
ГРУПИ
ПРОФИЛ
ПРАШАЊА
ПОРАКИ
НОВА ПОРАКА

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:08 am

не се карајте. и да треба да ги има сите зошто ова убаво си кажува форум за АНГЕЛИ. шо зборувате серијата е завршена, заборавени се.. ако е за така треба да го напуштиме и форумот. плус ангели уште не давале кај нас. се согласувам со андреј за се освен за тоа да ги има само тинс. ставете ги сите.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:08 am

истиве што се + Нико и Сиело
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:09 am

Now|mA.Criмinal напиша:
ДОМА
FB
ЧЛЕНОВИ
ГРУПИ
ПРОФИЛ
ПРАШАЊА
ПОРАКИ
НОВА ПОРАКА


според мене добри се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:09 am

мiss вieвer. напиша:
не се карајте. и да треба да ги има сите зошто ова убаво си кажува форум за АНГЕЛИ. шо зборувате серијата е завршена, заборавени се.. ако е за така треба да го напуштиме и форумот. плус ангели уште не давале кај нас. се согласувам со андреј за се освен за тоа да ги има само тинс. ставете ги сите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Јун 24, 2011 9:10 am

и Симон,Хустина,Љека.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Јун 25, 2011 5:54 pm

ке менувате или не што решивте?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 2:10 am

Андреј не е тука така да кога ќе се врати тој ќе кажи што ќе прајме потшто тој ги прави ови глупофчињава на фотошоп с(:

а мислам дека од ситетреба да ставиме :]
ама сепак не сум таа што треба да одлучи :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 9:33 am

Да и јас мислам дека од сите треба да се стават.Зашо во под темата Ликови ги има сите од Ангели-мислам поважните...
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 9:52 am

♥Parawhore♥ напиша:
Да и јас мислам дека од сите треба да се стават.Зашо во под темата Ликови ги има сите од Ангели-мислам поважните...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 1:32 pm

Не го менуваме логото. ;)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 4:07 pm

.Раденова♥ напиша:
Не го менуваме логото. ;)

еее зошто???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Јун 26, 2011 4:58 pm

teen angels macedonia напиша:
.Раденова♥ напиша:
Не го менуваме логото. ;)

еее зошто???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:31 am

.Раденова♥ напиша:
Не го менуваме логото. ;)

Па нормално ..
ова е озбилен форум не обична страна па да се менува на секој 2-3 месеци..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:30 am

Гледам дека не сум единствен што сака нов дизајн [комплетен] па можам да го напишам следниов пост со целосна доверба дека Тиана нема да ме нападне дека се мешам како и некои останати газди.
Мислењето на Тина ме зачуди во однос на тоа дека лани ова време форумот го доби летниот модерен скин и мислам дека треба да го добие и оваа година. Крис да беше активен 100% ќе го сменеше.
Дали треба да се поднесат измени?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:32 am

убаво би било бојата да се смени...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:38 am

И јас мислам како ТАМ, ама мислам и логото и оние иконките што ги дадов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:42 am

јас сум за да се смени :):)
ми се здосади да го гледам портокалоф портокалоф портокалоф портокалоф портокалоф портокалоф ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:42 am

Now|mA.Criмinal напиша:
И јас мислам како ТАМ, ама мислам и логото и оние иконките што ги дадов.
да да супер беа малку промена да има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: