Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 12:58 pm

ама Марти Стефан кажа дека не знае, а треба да го викне Крис и тоа ќе потрае со месеци
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:16 pm

добро јас само кажав и така никој не го чита моето мислење :D

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:21 pm

Ах малку големко али ајде нвм. /епа мерив мерив толку мислев дека е :$$/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:22 pm

Да малку е чудно оти е голњмко,ама ке се свикнеме:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:25 pm

Таман си е логото :)
Прекрасно е !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:26 pm

Burn.In.Hell напиша:
trompitateamo. ♥ напиша:
бојата на логото и бојата на скинот не се совпаѓаат...
и + малце поголемо е :S
али ај нема врска :)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 1:28 pm

La.Petisa♥ напиша:
Најубаво досега.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 2:28 pm

.tinniie :) напиша:
La.Petisa♥ напиша:
Најубаво досега.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 3:31 pm

♥AnnyBieber напиша:
.tinniie :) напиша:
La.Petisa♥ напиша:
Најубаво досега.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 3:37 pm

Супер е логото,,, само мислам дека требало и Леон да го ставите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 3:43 pm

dobro e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 3:48 pm

Пре убаво само многу ми е чудно вака :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 4:18 pm

убаво е. не се бунете!
а кој го правеше?! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 4:36 pm

pepchi^^ напиша:
а кој го правеше?! :)
Ме спомна мене некој ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 5:12 pm

Супер е логото. Најубаво до сега ама имам забелешки дека изгледа празно од страните па можеле да се вметнат и др. ликови како на пример Жека, Симон.. а и Сиело и Нико оти сепак првата и втората сезона беа главни улоги.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Апр 01, 2011 5:51 pm

па би можело да се стават и паз,камило,малвина,хустина,барто,малечките...
иначе е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Апр 02, 2011 1:23 am

Е ајде де ! Веќе е направено !
Прекрасно е и вака !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Апр 02, 2011 2:17 am

I like it
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
$@N!
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 772
Age : 24
Registration date : 2010-12-24

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Апр 02, 2011 2:22 am

Стварно е убаво.... но зошто ги нема Симон и Леон,,, тие се меѓу поглавните улоги,, мора нив да ги има. Ако ги ставате сите ги стајте поглавни,,, ако не само тин ангелс ги ставете... Да не се Лука, Начо, Мелоди нешто поважни од Симон и Леон?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Апр 02, 2011 5:59 am

wowww.. ко се уклучив одма логото ми падна воо очии..аии најубавоо е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
L@LI
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 301
Age : 21
Location : Индија
Registration date : 2010-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Апр 02, 2011 12:13 pm

Mногу ми се допаѓа!! Прекрасно е! Честитки за оној кој го направил!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 29
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Апр 03, 2011 6:32 am

леле топ е логото браво за тој што го направил
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Апр 03, 2011 9:15 am

☮Gjole☮ напиша:
леле топ е логото браво за тој што го направил

BTW: Кој го направи ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Апр 03, 2011 9:55 am

Андреј :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Апр 05, 2011 6:30 am

Новиот изглед е супер но фалат личности
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: