Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторПорака
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Сеп 03, 2011 4:07 pm

♥ liampayne. напиша:
лол хаха.
ова форум е не е играчка на секое да се менува.
+ сега ова го сменивме,и супер е нема потреба да се менува :)

лолл изглеа ти грешно си сватила прашав кога мислат да го сменат,а и исто така реков дека има време само прашав и не мора да ми се нафрлате поарно ко за така да не прашувам ;)
и не реков дека е играчка за инф. ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Сеп 03, 2011 4:09 pm

.glamorous~ напиша:
♥ liampayne. напиша:
лол хаха.
ова форум е не е играчка на секое да се менува.
+ сега ова го сменивме,и супер е нема потреба да се менува :)

да,и сватете еднаш ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Окт 22, 2011 5:11 pm

Дечки морам да ве пофалам за изгледот на форумот, одлично изгледа!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: