Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 12:27 am

Кристијан Манев;
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 3:00 am

ке му кажи некој ако го најди на фб ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 5:04 am

jas ke kontaktiram so nego i ke dojde na forumot

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 5:37 am

Ајде ќет спаси не дека сме очајни веќе -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 5:50 am

Абе Тина ако рекла дека неможе значи се консултирала и со Стефан, и што дискутирате повеќе?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:03 am

^шшшшт!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:05 am

лелее андреј
дај боже крис да сака да го смени скинот

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:19 am

chocoholic.x3 напиша:
лелее андреј
дај боже крис да сака да го смени скинот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:29 am

Now|mA.Criмinal напиша:
chocoholic.x3 напиша:
лелее андреј
дај боже крис да сака да го смени скинот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:30 am

Дај боже!
Ама неверувам дека ке дојде :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:32 am

Па може да му пренеси на Стефан за да смени :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:34 am

зошто да не дојде?
xD

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 6:43 am

епа оти да не сака?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јун 28, 2011 12:11 pm

Ќе питам и јас ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 2:51 am

Сменете го дизајнот ако сметате дека така треба, консултирајте се со Стефан и направете како што мислите. Не е дека не сакам да го уредувам форумов, навистина немам време зафатен сум со други обврски од кои имам профит, овој форум го изградив од забава, но моментално немам време за забава, што не значи дека никогаш повеќе нема да се вратам и да работам на него, моментално така стои ситуацијата.

Поздрав,
Крис

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 3:17 am

Chris напиша:
Сменете го дизајнот ако сметате дека така треба, консултирајте се со Стефан и направете како што мислите. Не е дека не сакам да го уредувам форумов, навистина немам време зафатен сум со други обврски од кои имам профит, овој форум го изградив од забава, но моментално немам време за забава, што не значи дека никогаш повеќе нема да се вратам и да работам на него, моментално така стои ситуацијата.

Поздрав,
Крис
Терај си обврските и фала уште еднаш за овој форум.
Ќе се консултираме со Стефан.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 3:27 am

ЈЕЕЕЕЕЕЕЕС!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 3:31 am

фала богуу..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 5:23 am

за мене не беше морално да се смени, но сепак сум среќна што ќе има промена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 5:47 am

piixelatedstory♥ напиша:
за мене не беше морално да се смени, но сепак сум среќна што ќе има промена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 5:48 am

Chris напиша:
Сменете го дизајнот ако сметате дека така треба, консултирајте се со Стефан и направете како што мислите. Не е дека не сакам да го уредувам форумов, навистина немам време зафатен сум со други обврски од кои имам профит, овој форум го изградив од забава, но моментално немам време за забава, што не значи дека никогаш повеќе нема да се вратам и да работам на него, моментално така стои ситуацијата.

Поздрав,
Крис


Фала Крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 6:00 am

piixelatedstory♥ напиша:
за мене не беше морално да се смени, но сепак сум среќна што ќе има промена
среќен.
Подоцна ќе го попитам Стефан во врска пр. да направам анќета за бирање на боја...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 6:16 am

Yes!
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 6:17 am

♥Parawhore♥ напиша:
Yes!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јун 29, 2011 6:55 am

ама побргу да биде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: