Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 8:51 am

пфф не сум јас крива што вас ви се здосадило :D
јас го прашав на Стефан ,тој ми рече нема да менуваме.
ке зборам пак со него па ке ви пренесам!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 9:00 am

Пренеси го моето мислење!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 10:28 am

крис да беше тука активен досега че беше сменет :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 10:34 am

~monnie♥ напиша:
крис да беше тука активен досега че беше сменет :S
хаххааххаа лол.
тоа нема врска ;)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 10:41 am

да, и јас сум за да се смени скинов ама мислам малце претеруваме...сепак пред еден/два месеци е сменет скинот и Крис да беше тука немаше да го смени дека мислам тој на една година го мења а не на еден два месеци (:

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 12:34 pm

Chocoholic грешеш! Ќе додадеше крис некои летни ствари и ќе сменеше. Сепак незнам што е толку тешко но ајде др. пат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 12:37 pm

i agree!
Крис го мењаваше често.А и не е скоро сменет скинот колку што ме држи сеќавањето.
Ама како ке каже Стефан така.Нема шо да се буниме :)
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 12:38 pm

незнам...како што сакаат администраторот и помошникот админ. така нека биде (:
мене не ми смета ни вака а ни така нема да ми смета, повеќе сум за да се смени ама сепак они си знаат :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 12:52 pm

Ама сепак треба да се цени мислењето на членовите :)
Сите сме еднакви.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 1:33 pm

Now|mA.Criмinal напиша:
Ама сепак треба да се цени мислењето на членовите :)
Сите сме еднакви.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 2:01 pm

~monnie♥ напиша:
крис да беше тука активен досега че беше сменет :S
така е :))
јас сум за да се смени !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 2:03 pm

готово се се реши нема да се сменува -.- whatever not my job.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 2:35 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:13 pm

ПА НЕ Е ФЕР. Треба да се почитуваат и другите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:37 pm

Абе дајте сеа, глеате дека Тина се труди да помогне.. Соработувајте малку бре бре мајката.. Глеате дека го прашвит Стефан, се трудит да ви угодит.. Почитувајте го то малку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:46 pm

Кики почитувам за Тина - немам збор за тоа! Но сепак Стефан би требало да размисли дека сите тоа го сакаме и би требало да попушти.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:47 pm

То нз ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:47 pm

;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 3:49 pm

Мене ств ме чудите некој шо и се фрлате на Тина.. Па Господе Боже ако не сте забележале има и поглавни од неа на форумов кои одлучуваат за тоа дали ќе се менвит логото и дизајнот или не!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 4:19 pm

Луѓе верувајте ме се трудам да направам се што можам,значи сее!!
зборев со Стефан и он ми рече дека не го менуваме,ако сакате и вие прашајте го.
така е кики и ств се трудам
Незнам и јас зш некој стално морат да се бунит да ми се уфрлат а јас се обидвам СКОРО СВЕ да би угодам и да сменам ова и она,се што можаам.
да значи не одлучувам се сама јас како што кажа кики

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 4:50 pm

:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 4:58 pm

Вака за логото ако сакате вие направете ама да е портокалево и тогаш ке ви го смени Стефан,а ако сакате да ви е друга боја тогаш ке треба со Крис да збориме и он коа ке дојде ако може да се смени и скинот и логото во друго боја.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 5:49 pm

а Крис кога се приклучува?


Последната промена е направена од teen angels macedonia на Пон Јун 27, 2011 7:09 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 6:10 pm

^ скоро никогаш. јас мислам дека на овој форум итно му треба ГЛАВНИОТ администратор. и така веќе предолго издржа со неактивен главен администратор. а и ана марија е неактивна.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Јун 27, 2011 7:12 pm

eпа нека му рече некој на Крис нема фб нешто тој?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: