Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 НОВИ НИКОВИ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 3:01 am

thebrunette;x3 - @laliespos
(Бојана)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 3:34 am

chocoholic.x3 - #happiness; - Мартина

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 3:49 am

runaway-
now i'm
potterholic#
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 3:49 am

PS:Бисе фала шо ме извести дека се мењат никови :*!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 4:04 am

Tinna check your inbox please ! :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 4:19 am

FBI напиша:
PS:Бисе фала шо ме извести дека се мењат никови :*!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 4:24 am

Дечки важи ли уште ова за менањето никови ? :Ѕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 4:25 am

ДА :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 5:28 am

.маринковиќ. бев сега сум..
..fabregasita:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 6:57 am

thea x3, сега .teah♥ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 7:08 am

teen angels macedonia - .Siмpleмenтe_Yo.
t.e. Марија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 8:38 am

Стаариот ник: ♥AnnyBieber а сега #lovefool.♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 11:59 am

spears.~ , сега -adorkable.~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Сеп 02, 2011 2:19 am

Lala&Peter♥

now.....
TheQueen.


(inache Bube :* )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Сеп 02, 2011 8:17 am

предходното
.marshmallow♥
а сегашното
#esposiito♥

иначе Боки сум :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Сеп 07, 2011 5:39 am

ај ве молам моето да се смени :$:$:$:$ :(

from: monnie~♥
To: I'm not perfect:*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Сеп 07, 2011 6:07 am

Никовите ги менував само на први септември,не сега :)

.glamorous~ напиша:
УТРЕ КЕ ГИ МЕНУВАМ НИКОВИТЕ НА ТИЕ ШТО САКААТ!
од вечерва т.е од 00:00 часот и така утре цел ден менувам никови
,и само тој ден менувам,другиот ден во никој случај,никој да не ми барат после тоа нов ник.ова трае значи само еден ден.
тие што сакаат да му го сменам можат од вечерва т.е од 00:00 да пишат како сакаат да им е па јас ке им го смена.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Сеп 07, 2011 6:08 am

okey...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Дек 04, 2011 3:56 pm

Само прашувам- Кога пак ќе ги мените никовите? :)
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Дек 26, 2011 5:33 am

~Vampire Girl♥ напиша:
Само прашувам- Кога пак ќе ги мените никовите? :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Дек 26, 2011 6:36 am

Jас мислам дека ние пречесто ги менуваме никовите, на секои 3 месеца ник менуваме !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Дек 27, 2011 5:49 am

неее.. јас сакам да мениме никовине сега .. јас уште пред еден месец и пишав на тини да ми го смени ама не ми го смени дека ако јас сакам и другите ќе сакаат .. ама мислам дека време е да ги мениме ..:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Дек 29, 2011 10:40 am

ne znam zosto vi e tolku bitno da gi menuvate nikovite i potoa koga se smenat poveke nikovi ne znaat nekoj koj e koj od toa sto gi menuvaat mnogu nikovite

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Дек 29, 2011 11:30 am

им ги сменив веќе,и за да се дознае кој кој е пишуваме во темата и се знае,а и не се премногу членови така да најмал проблем е :)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Јан 03, 2012 4:09 am

ќе ве замолам кога ќе ги менуватениковите дами пишите inbox на фб .♥
фалаа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВИ НИКОВИ
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: