Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 НОВИ НИКОВИ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 6:49 pm

па кажав повеќе пати дека ке ти го сменам ко ке ги менувам на сите,дека и теа и уше некој ми рече,а ако ти го сменам на пр само тебе сега и други ке бараат така не е фер,ко ке менувам на сите тогаш ;) !

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Саб Aвг 06, 2011 8:15 am

Ајде белким некогаш ќе се нафатиш :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Саб Aвг 06, 2011 8:17 am

Добро Андреј пред месец и пол ги менував не планирам и сега одма да ги менувам пак мислам аман,сепак е форум и не ке си играме играчки цело време со никовите,свати -.-' ;) !

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Саб Aвг 06, 2011 8:18 am

Веќе како барате секој ден да се менвет никовите -.-

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Саб Aвг 06, 2011 11:50 am

Тина не се бунам само велам белким ќе ти текна :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Aвг 14, 2011 2:13 am

Ај мене сменете ми го ,3 пати ги пропуштав менувањата на никови.Го мрзам овој ник.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Aвг 14, 2011 6:51 pm

Ќе почекаш анчи да се нафани Тина. Здравје 1 Септ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Aвг 22, 2011 7:22 am

На 1 Септември че ги менувате никовите????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:07 pm

Ми беше
.Раденова♥
аа сега ми е.
.glamorous~

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:09 pm

Apostolovska♥ - miss.perfect. ♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:09 pm

i was:
EmmaChanArashi
now i am:
emma.snape.arashi~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:12 pm

Ilaceva♥ - criminalmind x3

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:15 pm

♥Parawhore♥ - ~Vampire Girl♥
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:20 pm

Бев :
.biisse:)♥
Сега сум :
♥ liampayne.

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од ♥ liampayne. на Сре Aвг 31, 2011 4:51 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:30 pm

gossip.girl♥ - watson~♥

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:36 pm

Бев :
.ikky:)♥
Сега сум :
never.give.up♥
(ce mi bidi)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:50 pm

и дајте веќе аман..еднаш ви го менувам па барате уште еднаш -.- не ви било убо така бла бла..
не е ова играчки :D

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:52 pm

Before:
мiss вieвer.
Now:
мiss reвellious. x3

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 4:53 pm

♥ liampayne. напиша:
сори :( :Р последен пат :)
пс.Сега ми е ♥christina.aguilera
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 5:07 pm

old:Todoroska♥
new:i♥skitnik
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 5:09 pm

Е кај се сега Андреј и Анчи кога се менуваат никови?

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Aвг 31, 2011 5:12 pm

кој ги знајт..ама после да не се бунат друг ден за да им го сменам,тогаш нема

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 12:25 am

стар : An4i*
нов : .angie.


Последната промена е направена од .angie. на Пет Сеп 02, 2011 12:09 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 12:39 am

tinna inbox babe.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Сеп 01, 2011 12:42 am

Now|mA.Criмinal напиша:
tinna inbox babe.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВИ НИКОВИ
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: