Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 НОВИ НИКОВИ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 4:55 am

реков по пп да ми пишите. а не тука.
али ај оостанатите по пп пишете ми

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 4:58 am

Мартина - trompitateamo. ♥ :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 4:59 am

Роби - Burn.In.Hell
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 5:03 am

Пепи..го забораив старото :$$
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 5:59 am

Јас сум Дуди.
нутелата :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 6:01 am

Бојана - sosmilugar.♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 6:03 am

Јас сум Андреј.
Сеа д' криминал.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 5:04 pm

Искра :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 6:19 pm

Јас сум Јасе..ЕspositoFanatica

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 6:21 pm

Тина сум!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Јун 21, 2011 1:23 am

Кај мене нема некои посебни промени претходниот пат бев emma-chan а сега сум EmmaChanArashi :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Јун 21, 2011 2:04 am

Ја сум .Јанна. ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Јун 21, 2011 4:43 am

Катхие! (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Јун 21, 2011 4:50 am

Бисера - ChinaSuarez.♥

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Сре Јун 22, 2011 4:26 am

ИМЕ : Јана Василеска
претходниот акаунт : Lovely Girl
претходниот ник : ^ Little Monster ^
сегашен : unlovedsnowflake#
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Чет Јун 23, 2011 3:47 pm

Јас сум SarahParawhore ;) :P само ♥Parawhore♥ де :D
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Вто Aвг 02, 2011 2:52 pm

^ Е ај сеа играчка ќе си играме.
Пред 1 месец ни ги сменија.
Трпение малце ;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 7:01 am

Јас не бев тука за менувањето. Сега ако можи сакам DeathEater.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 8:53 am

^^Неможе, јас ја прашав Тини еден ден откако ги смениле и ми кажа не може, а не па сега после толку време ;) Ке треба да чекаш до наредното менување (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 9:15 am

Ха.. на Андреј му фуфна па го избриша постот .. лол ;D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 9:20 am

ја па викам што и е на тами сама што си збори

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 9:53 am

хахаах.. ама Стварно..па сеа брзо ги менував!
и на сите што не побаравте тогаш коа требеше да ги смена не ми викајте сега..
како на пр Андреј му го сменав тогаш сега сака пак,ама свати дека ко ке ги менам на сите тогаш ио тебе ке ти го сменам,и неможам само тебе да ти го сменам пошо после одма и други ке бараат!
иначе што имаше андреј напишано пред постот од Тамми?:)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 9:56 am

Па дека сака никот да му се смени во FBI само тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 6:03 pm

Не ми фуфна туку тина рече дека неможе :))
А после несакав со тебе да се карам дека сум ти избришал пост. (imperfect)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пет Aвг 05, 2011 6:06 pm

Не бе не.Али ај.Несакам ни јас да се карам ;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВИ НИКОВИ
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: