Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 НОВИ НИКОВИ

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:00 pm

aјде кажувајте си ги сите тука. да ве распознаваме.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:01 pm

Мене сигурно по глупостите шо ги трескам ќе ме познајте или по охридскиов дијалект...Кимме :D

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од ..Viktorijankaa.. на Нед Јун 19, 2011 6:04 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:02 pm

Се знае кој е најголемиот фан на Влатко.Вале се разбира.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од Ilaceva♥ на Нед Јун 19, 2011 6:12 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:07 pm

епа ваљда ме знајте,Тина сум! xD
и сеа сум потпишана .Раденова♥

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:08 pm

Смика шо си го пика ами се знае кој е по Кико де де :PPPP
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:08 pm

Јас сум Иси и од сега сум маринковиќ. како и увек!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:12 pm

jaс сум ели.
екс ник: RebeldeAngel.♥

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:14 pm

Ивона Стојановска, мило ми е.
се зезам, ме знаете сите веројатно.фала Тина.

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:14 pm

Добро дечки .. во ред е да си имате фанови и се али сите сте бапнале презимиња .. да не е глупаво малце ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:16 pm

piixelatedstory♥ напиша:
Добро дечки .. во ред е да си имате фанови и се али сите сте бапнале презимиња .. да не е глупаво малце ?!


НЕ Е!
секој си има свое право!


Последната промена е направена од маринковиќ. на Нед Јун 19, 2011 6:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:16 pm

Мене не,т.е нас не ни е ,баш ни е интересно
тебе ако ти е глупо то е друго,на секој различно,кој како ;x

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:16 pm

Епа заедничка идеја ни е и интересно ни е :D

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:17 pm

за мене не е и сакам да сум Тодороска не за друго ;) или пак шо друг е со презиме од идолите . И не е фан тоа е ИДОЛ фан си ти на Ријана на пример а не тебе она :D тоа многумина го грешите.
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:18 pm

.. Окејј ! .. аман не ме напаѓајте одма !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:18 pm

Ние уш не сме стигнале до фанови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:18 pm

Тодороска сум и убаво ми е :P:D
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Нед Јун 19, 2011 6:19 pm

Ај Смика да не се расправам со тебе ама мене ми е поубаво ;p
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 1:00 am

I want to change my nick too ! Where can I do that ?!
Tinnie could you do it ?!
If you can pls change my nick to The Victorian.


Последната промена е направена од Victorian. на Пон Јун 20, 2011 5:18 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 2:36 am

tinnie. ajj smeni go vaka mojot: jeѕѕιe.j♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 2:46 am

тинич мојо да го сменеш во
~monnie♥


Последната промена е направена од miss.Selena на Пон Јун 20, 2011 3:26 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 3:15 am

Тинчи, ајде и јас кусо да не сум :д
смени ми го во: Cattaneo~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 3:20 am

Моето во ~imperfect.
И знаете,јас сум изродот на форумот,Тами де,оно мало глупоно шо ја сака Мајли. :P

_________________


Последната промена е направена од amazing♥ на Пон Јун 20, 2011 4:09 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 3:22 am

Мојот ник во nutella.
Не ја заборавај точката :D
Тенкјуу однапред! :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 3:54 am

.. Иначе Јас сум Тијана :)
стариот ник: tianna♥

..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   Пон Јун 20, 2011 4:21 am

Tинии мене сменимиго во
spears.~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НОВИ НИКОВИ   

Вратете се на почетокот Go down
 
НОВИ НИКОВИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: